Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha simán veszek füvet akkor...

Ha simán veszek füvet akkor abban lesznek magok vagy már aprítva kapni manapság?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Úgy tudom, a fű illegális.
2011. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
nem azt kérdezte hogy illegális-e vagy nem b*zdmeg!!!!!!!!!!!! hát én még egy olyan kérdést nem láttam amibe ne kötöttek volna bele ezek.ha nem tetszik hogy füvet vesz ne írjál választ mert ő is tudja hogy illegális.és valószínüleg leszarja a véleményedet. ennyi:) ui:bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok de nagyon felidegesített.
2011. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
86%
Mindkettő van de szerintem nem fog zavarni.. a repülő elefántok viszont annál jobban.
2011. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom, hogy illegális. De köszönöm a figyelmességet :). Repülő elefántok..hát meglehet.
2011. márc. 22. 17:14
 5/17 anonim ***** válasza:
Második: mi a nyavalya van veled, úgy tudtam, a spangli megnyugtat.
2011. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
A második már szét cuccolta az agyát és ideges mert szidjuk az anyagot, ami neki az életet adó manna.
2011. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
éppenséggel én nem szívok:)
2011. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
perszepóni.
2011. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

na akkor én leszek az első, aki a kérdésre válaszol.

van esély rá, hogy magot találsz benne, de akkor.


1. az a fű alapból nem jó minőségű, mer a 'fű' a nő ivarú növény beporzatlan virága ergo nem szabadna benne magnak lenni.


2. ha mégis találsz, kevés rá az esély, hogy abból szívni fogsz, mer ha hím ivarú növény, akkor alapból nem terem rajta cucc, és erre nagyobb az esély.


tehát összeségébe 20-30% esélyed van erre a dologra.


amúgy meg egyszerűbb rendelni pl a bushdoctorból. ott kapható direkt feminizált mag.

2011. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Gyengébb minőségű gyepnél lehet,benne hagyják,hogy nehezebb legyen,de az a mag nem ér semmit.A jó minőségű gyepnél meg elvétve lehet találni,mert kiszedik saját célra.Szerintem!
2011. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!