Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek mit tegyek, ha...

Szerintetek mit tegyek, ha mar nem birom anyagilag hogy a parom az en cigimet szivja "ketpofara"?

Figyelt kérdés
Kellemetlen helyzet, mert nem akarom szova tenni, de a cigin kivul a vedekezes reszt is en oldom meg, es ez igy anyagilag eleg megterhelo.:S arra gondoltam atszokok a vekony mentolos cigire mert o tudom hogy nem szereti. Ilyet tudnatok ajanlani?:) koszonom szepen a valaszaitokat!:)
2011. márc. 14. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jól teszed! Hátha ő nem szereti a mentholost, de ha rabja a dohányzásnak, mindent elszív. Ha nincs más azt is.
2011. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Szokjatok le a dohányzásról.meg fogsz lepődni mennyi pénzetek marad minden hónapban.
2011. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
2-kal egyetértek.
2011. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem csak ez az egy megoldas van. Nem akarok veszekedni ezen, de nekem nagyon nem mind1, hogy az o cigijet is en teremtem e elo vagy csak a sajatomat. Koszonom a valaszt!:)
2011. márc. 14. 09:59
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy vegyen magának cigit. Mondd, hogy te ezt nem bírod anyagilag! Milyen pofátlan barátod van..!
2011. márc. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Elsősorban én is azt javasolnám, hogy ne cigizz többet, aztán majd nézhet. De ezt úgysem fogod tenni, gy hát meg kell mondanod neki.
2011. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én leszoktam a cigiről, semmivel nem marad több pénzem, elköltöm rágóra.
2011. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen paraszttal egyáltalán minek vagy együtt?
2011. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele először a dologról,aztán ha nem vesz magának,vegyél olyat,amit nem szeret.Bár ha ennyire tapintatlan,hogy folyton a tiédet szívja és ezt természetesnek veszi,nem hiszem,h hatásos lesz,ha másfajtát veszel.
2011. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod a mentolosat, de nem biztos hogy beválik.

Amikor megismertem a páromat cigizett, de magának nem vett cigit (hogy miért ezt szerintem ő sem tudja).

Így amikor együtt voltunk, akkor az én cigimet szívta, én viszont alapból a vékony mentolosat szívtam.Ő sem szerette, de az volt hát elszívta, csak hogy ne keljen magának vennie.

Ezt azért nem értettem hogy miért jó neki, mert mondjuk ő megvette nekem a cigit.Vett olyanból 3 naponta amit én szívtam, pedig én csak egy dobozzal szívtam.


Ha olcsó kategóriában gondolkodsz, akkor a mentolos Bond slim a legjobb.Ezen kivül amiről még tudok a viceroy meg a GoldenGate, de sztem a bond a legjobb.


A drágábból van az evenek is vékony mentolosa (nem a 120')


Közép kategóriában van a Pall Mall meg a Multi, a Pall Mall jobb.

2011. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!