Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha saját magamnak csinláok...

Ha saját magamnak csinláok cigit akkor mennyiből jön ki kb.1 szál?

Figyelt kérdés
tehát mit kell hozzá venni,mennyibe kerül és mennyit lehet belőle csinálni?
2011. márc. 1. 15:31
 1/7 PT-Daniel ***** válasza:
15%

Nagyjabol ugyanannyiba, mint amikor keszen veszed:


Az egeszsegedbe es kb. az elvart elettartamod negyedebe!

2011. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en nagyon massziv dohanyos vagyok. en szoktam venni egy nagy kek goldengatet (azt hiszem 180g )egy kicsit tobb mint egy hetre eleg a zacsko dohany , ami kb 2300 ft meg hozza 200 db-os primus huvelyt(parszaz ft, en havonta veszek par darabot belole), meghat meghat primusos toltogepet hozza ami parszaz ft- es nekem mar evek ota megvan, szoval eleg jol birja. csokkal olcsobban kijobok, de be kell hogy valljam hogy neha veszek rendes cigit, mert gyulolom a mindennapos toltogetest, meg hogy minden reggelem, vagy estem, (hangulatfuggo) azzal telik hogy csinalnom kell 20cigit
2011. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sajnos dohányt nem lehet kapni, ahol a raktárakban van ott még igen én a boltom rendeléseire sem kapok dohányárukat . Panaszomra azt válaszolták a Kormány betiltja e termékeket s ezért a hiány, pedig nekem ez jövedelem kiesést hoz, mégsem tudok ellene tenni semmit.
2011. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha már a töltő meg van, vagy azt nem számolod, akkor ha kék goldengate hüvelyt és dohányt veszel, akkor egy szál 11ft jön ki.

Mi a a párommal havi 20000Ft-ot spórolunk azzal hogy mi töltünk.

2011. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jah azt nem írtam:

gg töltő: 1040

gg hüvely: 270/200db

gg dohán: 325/20g

400/30g

1390/80g

2011. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Klipi ***** válasza:
0%
Mennyibe kerül??? Az egészségedbe,és az erkölcsödbe.
2011. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Retardáltak!nem kötelező válaszolni ahhoz amihez nem értesz!tisztelet a kivételnek

Töltő:1000

Hüvely:200-350

Dohány:változó 300-1000 valameddig van

40 g dohányból kb 35-40 száll

2011. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!