Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki tényleg azért nem jár...

Valaki tényleg azért nem jár kocsmába mert dohányfüst van? Lol már! :D

Figyelt kérdés
De az egész nap szívott autófüst bezzeg nem zavarja. Hogy lehetnek ilyen ostobák az emberek? LOL! XDXD
2011. febr. 28. 23:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

ja, és még valami: aki antidohányos, és autóval közlekedik, az nekem NE POFÁZZON

(magamról egyébként annyit, hogy nem dohányzok, de ami most megy a dohányosokkal szemben az baromi nagy /álszent/ parasztvakítás, és úgy látom, van is kit vakítani...)

2011. márc. 1. 20:34
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne említsük már a cigit egy lapon az autó szmoggal. Utóbbi a modern társadalom kikerülhetetlen velejárója, nélküle nem lenne mit enni sem, mert nem gyalog megy a kenyér a boltba, ráadásul szabad levegőn történik. Előbbi meg egy rossz szokás, vagy inkább olyan függőség, amivel nem csak magunkat, hanem másokat is mérgezünk.

Ha bemegyek egy szórakozóhelyre had legyen már jogom nem tüdőrákot kapni mások miatt!

2011. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Visszakézből én meg azt kérdezem, hogy lehetsz te ilyen ostoba meg a magadfajták? Az lenne a normális, ha nem lenne semmiféle vendéglátó egységben dohányzás és ezt dohányzóként mondom. Nem a dohányfüst a természetes, miért kéne egy nemdohányzónak elviselni és főleg idiótának titulálni? Ha jártál volna már fejlett európai országban, pl Angliában, tudnád, hogy ott egyszerűen SEHOL nem lehet zárt térben dohányozni, sőt még az utcán is ciki. Aki rá akar gyújtani kocsmázás közben, szépen kimegy a létesítmény elé, hidd el, tökéletesen működik. Szerintem itthon is ez lenne a normális, csak éppen itt még nem érett meg rá a társadalom, hogy törvényileg előírják.
2011. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Van itt nálunk egy borozó, ahová lejárnak a haverjaim sörözni, de én olyan köhögőrohamot kapok a sűrű cigifüsttől, és még két-három napig kínoz a köhögés. Pedig úgy meginnék én is velük egy sört.

Engem igenis zavar. Meg amikor valaki odatolja azt a büdös dohányszagú pofáját, én legszívesebben lehánynám.

2011. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: tényleg nem vagy egészen tiszta.

Mi az, hogy üldözik a dohányosokat? Örüljenek, hogy (sajnos) egyáltalán engedélyezik!

Ez egy szörnyen káros, pusztító szokás, gyakorlatilag egy szenvedélybetegség. Amiből a dohánytermékek gyártói jól megélnek.

Nagyon örülök, hogy az állam végre fellép a cigizés ellen.


Szmog? Rákkeltő májkrém? Hatalmas hülyeség...a passzív dohányzás a legrosszabb, főleg ha rendszeres. Ennyi.

2011. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ugyan. ha az állam fellépne, akkor betiltaná a cigit. népszerűséget akar és pénzt és letojja, ki mennyire lesz beteg.
2011. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!