Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki tényleg azért nem jár...

Valaki tényleg azért nem jár kocsmába mert dohányfüst van? Lol már! :D

Figyelt kérdés
De az egész nap szívott autófüst bezzeg nem zavarja. Hogy lehetnek ilyen ostobák az emberek? LOL! XDXD
2011. febr. 28. 23:59
1 2
 1/16 tetris ***** válasza:
100%
Engem! Ha nem bagóznának a kocsmában, ott ülnék egész nap, és innám a limonádét.
2011. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Pedig igen valóban azért szoktam le kedvenc helymről, mert zavart a dohány füst és az nincs egálba azért a szomog bevitelel.


nem is szólva arról hogy az egyik elkerülhetetlen a másik nem.


Az az igazság, hogy nyavajgás ide vagy oda, ha mindenhol tilos lesz úgyan úgy eljárnak továbbra is a dohányosok szórakozni. :)

2011. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Az autófüstöt kénytelen-kelletlen beszívja az ember. Miért mérgezze ezen kívül is az ember a szervezetét, ha mehet olyan helyekre, ahol ez elkerülhető??? Nem logikus?
2011. márc. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"és az nincs egálba azért a szomog bevitelel"

igen, a szmog bevitel kb. több nagyságrenddel nagyobb, valóban nincs összhangban

2011. márc. 1. 00:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"..."és az nincs egálba azért a szomog bevitelel"

igen, a szmog bevitel kb. több nagyságrenddel nagyobb, valóban nincs összhangban..."


Na ennek fuss neki mégegyszer.

Hol több károsabb a szmog a ciginél? Falun, kisvárosban, Budapesten???

Azért baromi sok fajta hely van ebben az országban és annak egy kis része él olyan helyen ahol a szmog meghaladja az egészségügyi határértéket!

Azért ezt így 1:1 ben kijelenteni, hogy a szmog a károsabb elég pontatlan és demagóg.

Nem is szólva arról amit már leírtak, ha egyszer muszájból nyelem a szmogot akkor minek mérgezzem még magam a mások cigaretta füstjével is?

2011. márc. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármixerként volt olyan szitu, hogy ki kellett mennem a pultból, mert 6an fújták a képembe egyszerre a füstöt, és nem lehetett levegőt kapni sem. Aki tüdőrákot akar, annak szíve joga, de nekem ott kell(ett) állnom, és szívni más cigijét. Egyesek csak azért károsítják más egészségét, mert nikotin függők, és lesz@rják a másikat, aki élne még pár tíz évet.
2011. márc. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nevetni fogsz ezen is, de én dohányzom, mégsem megyek se kocsmába, se szórakozóhelyekre, amíg nem jön a jóidő és nem lehet kimenni kerthelyiségbe. Egyszerűen a legtöbb helyen olyan töményen áll a füst, hogy folyik a könnyem tőle.

Ilyenkor inkább itthon főzünk forralt bort.

Az autófüst is zavar, épp ezért a lehető legkevesebbet közlekedem forgalmas úttest mellett.

2011. márc. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes,hogy minél nagyobb a szegénység,csóróság,annál inkább ingerültebbek a kedélyek. Én nem dohányzom,de régen (évtizedekkel ezelőtt) érdekes senki nem b@szogatta a dohányosokat.Szeirntem ez egyébként is műbalhé, hiába sipitoznak a füst miatt,sopánkodhatnék én is aztán otthon ugyanúgy megzabálom a rákkeltő szarokkal teli májkrémet,sport nuku ésatöbbi.

Egyébként meg amig van más téma,addig sem foglalkozik senki azzal,hogy lassan éhenhalunk amig a politikusbácsik jól megtömik a zsebüket szajréval...

csinálhatnának végre valami értelmeset is,jó-jó végülis szépen hangzik,hogy egészségessé szeretnék tenni a magyar társadalmat (ha ha) hamburgeradó,cigitilalom..350ftos cukor,aranyárban az alapvető élelmiszerek a fizetések meg nem mozdulnak...de igen,ez a legnagyobb problémánk hogy cigarettázhat-e bélabácsi a sarki kiskocsmában a szokásos napi adag kevertje mellé......

2011. márc. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is a dohányosok táborát erősítem. Ettől függetlenül iszonyatosan zavar a cigi füst. Mindezekért 2 oldalról tudom megközelíteni a dolgokat.


1. Igenis zavar a füst. Igenis zavar, hogy egy szórakozóhelyre való belépést követően szigorúan mosni kell a ruhám, hajam és nagyon alapos fürdésre van szükség, hogy ne érezzem a bőrömön a szagot. az orromban ettől függetlenül nagyon sokáig benne marad.


2. Ha magára a törvényre gondolsz, a fentiek alapján nem sok problémám van vele. azért mégis van:

a.) Egy társaságban a dohányosok félre vonulnak rágyújtani. Figyeld meg, hogy hány nem dohányos sorakozik oda, mert a társasági élet ott zajlik. Nem kötelessége senkinek követni minket.

b.) Dohányosként azért ne kezeljenek már a társadalmon kívülinek. Jó, nem gyújtok rá nem dohányosok társaságában, de azért ne kelljen már az utca kellős közepére kiállnom dohányozni. Úgy érzem, hogy azért nekem is vannak jogaim.

2011. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, te egy akkora troll vagy, hogy a fal adja a másikat.

Mint ahogy nem hajolok le a kipufogócsőhöz, hogy töményen inhaláljak, úgy egy krimóba sem ülök be.

Továbbá ha amputálják a bal kezem, akkor nem nyújtom a jobbat hogy azt is szedjék le, mert különben ostoba ember vagyok, hogy a fél kezemre még igényt tartok.

2011. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!