Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a barátnőmnek leszokni a cigiről?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A cigire szant penzt mindig neked kell odaadnia, te osszegyujtod, honap vegen vesztek belole hasznos dolgot.
2009. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elmondod neki azt, hogy amikor rá szeretne gyújtani, akkor mindig találjon ki ehelyett valami mást, pl. olvasson valami vicces, vagy szórakoztató dolgot, esetleg csináljon légző, v. torna gyakorlatot, vagy csókolgasson Téged.
2009. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csókolgasson?:D majd ink a pasiját.:D én a legjobb barátnője vagyok. :D am köszi a segítséget.
2009. febr. 11. 20:53
 4/5 anonim válasza:

Egyszerű mond neki hogy a a cigi vagy te !?

amugy ezek a tapaszok nem érnek semmit- dobja el a picsba a cigit és ne gyutson rá. igaz hogy 1év mulva is rá kiván de csak van akarat ereje! :)

vagy menj fel youtubra és mutasd meg nem Uri Geller leszoktató videóját(azt csak viccből irtam):D

2009. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom: amíg nem határozza el magát a barátnőd 101%-osan a leszokásról, te nem tehetsz semmit. Mondhatsz bármit, azt sztem ő is tudja (káros/kellemetlen hatások), ha meg egyébbel próbálkozol, úgysem vagy mellette a nap 24 órájában, hogy ellenőrizgesd, tényleg nem gyújtott rá...
2009. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!