Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ajánlanátok nekem gyengébb...

Ajánlanátok nekem gyengébb dohányokat?

Figyelt kérdés
Mostanában tértem át a normál cigiről a töltősre, narancssárga szofit szívtam eddig (3-4mg-os). Primus multifilteres cigihüvelyt használok, eddig kék szofi és sárga Tilbury (cseresznyés-vaníliás)dohányt próbáltam, de ezek erősnek tűnnek. A 40g-os Tilburyből sikerült összehoznom 52 szálat, tehát nem hinném, hogy túltömöm a cigit és amiatt lenne erős.
2011. febr. 13. 16:25
 1/4 Klipi ***** válasza:
0%
nem
2011. febr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is most tértem át a töltősre, én kék goldengate dohányt veszek kék goldengate hüvellyel, sztem nem erős.Mentolos bond után sem.

De ha ez is erősnek bizonyul neked, akkor próbáld meg a west sylvert az elég gyenge dohány.

2011. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Ma voltam egy dohányshopban, ott Tilbury silver-t ajánlottak, vettem is egy csomaggal és teljesen meg vagyok vele elégedve. Finom, minőségi és nem is erős multifilteres cigihüvellyel. A West Silvernek a forgalmazását itthon sajnos megszüntették. :S
2011. febr. 14. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja nem tudtam hogy már nincs west, onnan gondoltam arra mert a tesóm azt szívta régen és nekem az kimondottan gyenge volt.De találtál jót és az a lényeg.
2011. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!