Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnek leszokni a cigirol?

Hogyan tudnek leszokni a cigirol?

Figyelt kérdés
mar probaltam de sajnos nem megy.egyszer kibirtam hogy ket hetig nem szivtam de visszaszoktam.mar kevesebbet szivok mint regebb, 1 doboz helyett naponta 3 szalat.hogyan tudnek, milyen modszerrel veglegesen leszokni mert ha nem szivok nagyon idegesnek erzem magamat.
2009. febr. 11. 13:48
 1/6 anonim válasza:
100%

Nekem úgy sikerült,hogy amikor a cigiért nyúltam volna, mindig figyelmeztettem magam, hogy NEM DOHÁNYZOM. Ekkor az agyam rádöbbent, hogy igen le akarok szokni, tehát nem fogok rágyújtani. Viszont, hogy mégis legyen valami, ami az ilyenkori idegességet csillapítja, bekaptam egy rágót. Aztán leszoktam a rágóról is, jött a mentolos cukor, de ez is folyamatosan csökkent.

A dohányzás utáni vágy még egy év múlva is megvolt, de folyamatosan csökkent, mindig könnyebb lett. Ma már nagyon-nagyon jó, hogy nem szívom, érdemes végigcsinálni!

2009. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Biorezonanciás kezelés ajánlanám! Egyáltalán nem szenvedsz utána, nem lesz nikotinhiányod. Max a mozdulat fog hiányozni vagy az,h kaja után rágyújtasz. De pár hét múlva már az se. Én már 2 éve nem dohányzom ennek hála.
2009. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Az tök jó, hogy le akarod tenni, már ezért megérdemelsz egy gratulációt!

a fent említett módszereken túl a testmozgás és a megfelelő légzéstechnika az ami sokat tud segíteni. a mozgással egyébként a benned felgyülemlő feszültséget is levezeted plusz gyorsabban ürül a szervezetedből a nikotin. izzadj le minden nap! ami a légzést illeti, próbáld ki a "teljes légzést"! nagyon felpörgeti az anyagcseréd, jót tesz a keringésnek és nem fogod kívánni a cigit.

Sok sikert!

2009. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy sikerult h elkezdtem többet sportolni, meg sportos ruhakat vasarolni. igy bennem volt h hoppa, en szeretem a testmozgast, es abba nem fér bele a cigi. nekem igy sikerult. neha előfordul h bulikon egy két cigit elszivok, de ritkan jarok bulizni.
2009. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Utolsó előttinek. Ha néha rágyújtasz az egyenlő azzal, hogy dohányzol. Sajnos ez egy drog, aminek rabja vagy. A leszokás felé vezető legjobb út a beismerés. OFF: Én is az vagyok sajnos.
2009. márc. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szívod, azért érzed idegesnek magad, mert a nikotin hiánya váltja ki ezt az érzést. a cigi csak akkor nyugtat meg, ha függő vagy. gondolj arra, hogy nem akarod, hogy a cigi irányítsa az életed, hanem te vagy a tested ura! nekem működik egyelőre
2009. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!