Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segítség! Leakarom tenni a...

Segítség! Leakarom tenni a cigit, de nem nagyon sikerül, akik leszoktak milyen trükköket vetettek be?

Figyelt kérdés
Egy hétig beteg voltam nagyon,akkor nem is kívántam a cigit,gondoltam le teszem,hisz a párom sem dohányzik...én több mint 10 éve szívom.Szóval szép lassan leakartam tenni,napi egy doboz helyett csak egy-két szálat szívtam és elég jól sikerűlt is,aztán 5 nappal ez előtt úgy döntöttem végleg elhagyom,de utána majd meghaltam... iszonyatosan ideges és ingerlékeny voltam,amit a párom nem igazán akart elviselni...még én sem.Reggelente olyan voltam mint egy zombi,csak néztem magam elé aztán már egész nap ilyen lettem...ma a párom nem bírta tovább és vett nekem cigit. Iszonyatos lelki ismeret furdalásom van,már elszívtam kettőt...de nem bírom nélküle,olyan mintha éheznék....sok mindent próbáltam már,cetlis módszer,tiszta levegő módszer....csak egy ideig jók. Tényleg jó lenne leszokni,de az sem igaz,hogy csak az első három nap a nehéz,nehéz az utána is.:(Arról már nem is beszélve,hogy nem akarok elhízni,régen pufi voltam,majd lefogytam és nem akarok megint 25 kilóval nehezebb lenni....Ha van valakinek még valami plusz kis ötlete,hogy mivel felejtsem el a cigit,az kérem ossza meg velem. Előre is köszönök mindent!
2011. jan. 25. 11:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves ma 00:31-es. Tudomásom szerint nincs benne olyan hatóanyag, ami gyorsítaná a szívverést. Én nem tapasztaltam ilyet.
2011. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszi a választ!:)
2011. jan. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Azért jó sok válasz érkezett,köszönöm mindenkinek!

Ahhoz had szóljak hozzá,hogy kit érdekel ha az elektronikus cigivel nem szokok le? Az a lényeg nekem,hogy a párom ne szívja a füstjét és ne fogjon meg semmit!Ez a dohányzásnak a legkultúráltabb változata lesz és remélem tényleg bejön!Ha nincs büdös és káros füstje onnantól kezdve nem lesz több egy szokásnál,pl köröm rágás,orr túrás,zabálás.... nekem tetszik ez az e cigi és minél előbb be fogok szerezni egyet!Köszönöm!

2011. jan. 27. 07:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Az e cigit én is ajánlom nagy mértékben.

8 év napi 1 doboz cigi után egy közepesen nehéz hét után váltottam át rá, megmondom őszintén már nemigen tetszik az analóg cigi.3 hónap alatt elszívtam 3 szálat. Ennyire rabja is lehet valaki a ciginek. Első szálat 1 hónap e cigizés után félig elszívtam, majd csak kocázva és az 1/3 ánál el kellett dobnom annyira rosszul esett. A többinek is ilyen sorsa volt. Azóta nincsen itthon cigaretta sem. Nem kell.

Kultúrált? Persze. Tényleg nincsen se szaga se,semmi, káros hatása.

DE!

Gyere fel a fórumra:

[link]

És érdeklődj körbe mindenképpen! Mi már elég sok e cigit végigszívtunk és tudunk függetlenül tanácsokat adni.

2011. jan. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!