Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért íztelen vizipipa dohányom?

Miért íztelen vizipipa dohányom?

Figyelt kérdés
Üdv! Vettem 5 nappal ezelött egy Al Sultan márkájú cherrys ízű dohányt, első alkalommal tök jó volt hepi mindenki, gondosan visszacsomagoltam a dohányt a dobozába, de 2 nappal rá pedig semmi íze nem volt, a vizipipában füst állt, és csak ilyen fura ízt adott ki, miért? :S
2011. jan. 15. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is Al sultan dohányom van de nekem már az elsőnél nem volt íze.. sztem szar a márka egyszerűen

De milyen szenet használsz? nem ég meg a dohány gyorsan?nem kapar az elején?

2011. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Belga öngyulladó szenet használok, fél perc alatt meggyullad, de az elején egy picit kapart. Kis pontokat raktam viszont az alufóliára..
2011. jan. 15. 10:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Bamboocha szénnel nekem azvan azzal vmennyire kijött az íze az ilyen öngyulladós szenek kicsit elkúrták az ízét meg nagyon hamuznak sajna
2011. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első meg 2. válaszoló vagyok bár lehet h nehézkes begyújtani meg valószínüleg 2 szenet is kell ráraknod mer nekem nagyobb kerámiám van és 1 nem elég rá de megéri ha csak otthon pipázgatsz gáztűzhelynél könnyen begyújtható de a lényeg h tömd levegősre ne legyen sok lyuk de neis legyen kevés meg ha kell rakj 3 réteg alufóliát is.. nekem az valamennyire segített
2011. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kaptam ajándékba Bamboocha szenet, 6 darab és kocka alakú, kettőt kell rá rakni?
2011. jan. 15. 13:02
 6/11 A kérdező kommentje:
A lukasztást te hogy csinálod? mert én amikor lukasztom sok kicsibe láttam a videót, de sűrűn szétszakad az egész alufólia és lesz 1 óriási :S
2011. jan. 15. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam h a széncsipesz végével ugye rakok egy 4-5lyukat rá úgy h a szén körvonalát meg szén közepére 1et de fogpiszkálóval nekem olyan jól sikerült 1x 1ből megtelt szépen füstel csak ugye megégett a dohányom a fene tudja miér mer nem volt rajta sok lyuk..de hallod nemsokára rágyujtok 1 pipára és rakok fel 1 képet h én hogy szoktam lyukasztani
2011. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mármint nem a szenet lyukasztom ki hanem az alufoliánál ugye rárakod a szenet és még ahol van a szén közepe ott kilyukasztod az alufóliát
2011. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Várom a képet! =)
2011. jan. 15. 13:45
 10/11 anonim ***** válasza:
fu hallod elkúrtam xD jöttek haverok meg minden megtömtük szépen azt nézem azt semmi alufólia.. :/ majd hétfőn elszaladok a boltba azt veszek azt feltöltöm de a lényeg h úgy csináld h a szén körvonalát valahogy meg úgy h még a szén közepe ahol van azon a részen is lyukaszd ki és jó lessz de ennél jobban nemtom elmondani majd még képet is rakok fel ha nem vagy biztos a dologba csak hétfőig várnod kell
2011. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!