Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mért ég meg állandóan a...

Mért ég meg állandóan a vízipipa dohányom?

Figyelt kérdés
az első dohány amit vettem az kétalmás el nakhla volt.nagyon fincsi volt stb.de aztán jött a baj.a többi dohány amit vettem.már az első 5percben megégett.47centis egyiptomi pipába tömtem.kb keveset,épp csak a pereméig,nem volt púpos.2réteg alufólia,sok apró lyuk,és 40mm.és akárhányszor ezt megcsináltam mindig megégett,szén íze volt.mi lehet a baj?rosszul tömtem?légszi segítsetek.
2011. márc. 24. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Rosszul tömöd!


Sose tömj a peremig csak a kerámia 2/3-áig!

És vegyél egy széntartó konzolt 50 forintért, az alufólia csak gányolás és ha nem elég feszes simán megégeted a dohányt vele.

2011. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én széntartót egyááltalán nem ajánlok... ha a szén elég, és szürke lesz simán belepotyog a dohányra, és döntsd el hogy dohányt vagy sezenet akarsz szívni? ;D

am nekem is néha megég, de próbáld meg 'szétszedni' a dohányt, és lazán tett bele. jobb az úgy. :)

én mindig ezt csinálom.

ha akarsz írhatsz privátot is, ha még van kérdésed. :)

2011. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!