Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászotam a cigire. Mit tudok...

Rászotam a cigire. Mit tudok tenni hogy a szüleim ne jöjjenek rá?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 11:47
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
84%

Leteszed és ennyi. 20 vagyok, hirtelen rászoktam, aztán ugyan ilyen hamar sikerült letennem. Önakarat kérdése az egész, csak hát a legtöbb ember gyenge. Senki se jöjjön azzal, hát nem tud.. mert nem lehet, mert kívánja és nem tudja megállni.


Ha meg nem akarsz leszokni, de titkolni akarod a szüleid elől akkor sok szerencsét hozzá, előbb utóbb lebuksz, mert a nem dohányos igen csak megérzi azt, ha vki cigizett. Én mikor cigiztem egy rakás rágót zabáltam, a legerősebb mentolosat amit találtam, az kicsit javított a helyzeten, de így is furcsán néztek rám.

2010. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%
én bevallottam. úgy kezdtem h először csak akkor mondtam el, amikor buliba voltam h elszívtam pár cigit. utána már jött magától a többi
2010. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2010. dec. 24. 13:44
 14/29 anonim válasza:
62%

Óóóh.Édesem.:)

Van a dezodor...parfümök...hazudozások...

de szerintem a legegyszerüb leszokni :)

2010. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Valaki megmondaná haogy hogy kell leszokni?
2010. dec. 24. 13:52
 16/29 anonim válasza:
Hogy kell? Mikor kívánod nem veszed magadhoz. Ennyii.
2010. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Vagy valld be nekik, ha vagy olyan tökös, de a a legegyszerűbb, ha abbahagyod. Hogy hogy kell?

Elszívod, ami még nálad van, aztán nem veszel többet. Kész.

2010. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Hát énis elég hamar kezdtm el cigizni.

Anyám előtt sokszor lebuktam.

De nem hagytam abba...

Aztán már anyám beletörődött hogy mi a helyzet..:)

De am meg nekem apám is meg anyám is cigizik és mégis megérzik.

Énis megérzem ha cigizett vki, pedig énis cigiis vagyok..-.-":D

2010. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Van egy ötletem, hogyan szokhatnál le róla. Először is számold össze, ha napi átlag egy dobozzal fogsz kb. elszívni hátra lévő életedben (ennyit szivnak az átlagban dohányosok), akkor az mennyibe fog kerülni. Mondjuk még dohányzol kb. 40 évet, ha nagyon erős az immunrendszered akár többet is. Ez annyi mint 14600 doboz cigaretta. Ezt szorozd be annak az árával, amit most szívsz. Nem kevés! Majd az azt követő orvosi kezelések árát add hozzá! Ami kb. ugyanannyi lesz, ha nem több. Most komolyan, arra akarsz ennyi pénzt költeni, hogy magadat szép lassan szisztematikusan tönkretedd? Akkor még nem is beszélek az egyéb kellemetlenségekről amit okoz, feszültség, idegesség, bűz, fáradékonyság, fulladás, gyors öregedés, ronda bőrszín stb.

A betegségekről amit okoz nem beszélek, mert azt mindenki ismeri.

2010. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:

Leszokás:

Én ezzel a módszerrel szoktam le 8 év dohányzás után, és sikerült a páromnak is ezáltal: Napi 10 szál cigi helyett elszívtam 1 dobozt, a következő héten 1 doboz helyett napi 2 doboz, aztán napi 2,5 doboz. Ez a kritikus pont. Ha idáig eljutsz sínen vagy. Ez valamiféle bűvös kritikus pont. A tudatalattid tiltakozik a füst ellen, undorodni fogsz a cigitől. Azt veszed észre, hogy nem szívsz többet, ha kínálnak elutasítod!


Otthoni bevallás:

elfogják fogadni hidd el :) sőt cigit is adnak a leszokás érdekében!

2010. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!