Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az igaz hogyha elkezdek...

Az igaz hogyha elkezdek cigizni akkor lefogyok tole?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor milyen mértékben?
2010. dec. 3. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Lassan egy éve cigizek,egy kilót nem fogytam tőle.

2010. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és ha az lenne, akkor se érné meg elkezdeni.

A cigi felgyorsítja az anyagcserét, nem hiszem hogy fogysz tőle, de ha le akarsz szokni, hízni fogsz.

Gondolom szépség miatt érdekel, hát inkább legyél testesebb, mint büdösszájű, cigiszagú lány. (Gondolom lány vagy)

2010. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen így van. Gyorsítja az anyagcserét, de kb annyiban, hogy segíti a széklet távozását. Fogyni nem fogsz.

Sőt, ha utána le akarsz majd szokni, akkor jó eséllyel pótcselekvésként te is enni fogsz és ezáltal meghízol.

2010. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kossz a valaszokat.Amúgy azért kérdeztem mert hallotam hogy valaki leszokott és utánna meghízott.Gondoltam hogy ez forditva is mukodik,de ezek szerint nem.
2010. dec. 3. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
az evés volt a cigi helyetti pótcselekvés. Sokaknál van így.
2010. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzépBarbee. válasza:

ez nagyon hülyeséég.!!!! semmit nem fogsz tőle. én is cigiztem. de le is mondtam róla. és jobban tettem. egészen más. ez merő hülyeség nem vagyok túlsúlyos mindössze 46. mivel sportolok meg modellkedek.. és még 4 éve ennyi a kg, semerresem ment és így sem hogy nem cigizek szóval egy hülyesééég.


L/19 :)

2010. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A cigaretta igazábol nem a súlyodból fogyaszt hanem az éhség érzetet nyomja el és ha pont úgy dohányzol hogy éheslennél nemleszel és nemeszel és fogysz.

HA leteszed a cigit + 4 5 kilót felszedsz.

2010. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!