Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Új (hosszú) kék Multi helyett...

Új (hosszú) kék Multi helyett mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Érzésem szerint -- és úgy tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül -- eléggé elrontották az ízét.

Hiába "Jól ismert íz. Új külső." a szlogen, nagyon nem ugyan az, mint a régi ('tán 2 hete váltottak).


2010. nov. 29. 11:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Annyi pénzért?

Engedtessék meg mindenkinek magának eldönteni mire költi a pénzét. Vagy te például az új alkotmányban ezt is korlátoznád? Pedig a jövedéki adó elég jelentős költségvetési bevételi forrás.


Gyümölcsöt? Pusztulni?

Könnyű kifogni olyan gyümölcsöt, amiben az emberi szervezetre káros növényvédőszerek koncentrációja épp határérték alatti, de tudjuk, milyenek ezek a határértékek..

Másrészt érdekesség, (bár tudom, hogy nem korrekt összehasonlítás, de) ha egy dohányos füstje egy nemdohányzóra száll, az nem helyes. Szólni kell érte. Mindenki egyetért.

Ha valaki narancsot eszik és annak illata illetlenül irritál egy pl. éhes embert, az nem helyes. De ha szólsz érte, tapló vagy.


Idő előtt?

Szerinted minden embernek a biológiailag max lehetséges életkort kellene megérnie? Szép gondolat, de javaslom beszélgess el a nyugdíjvédelmi bizottsággal, a szakértők majd megmondják, hogy mi az a szám 1 és 10 között, ahány generáció múlva összeomlana a társadalmunk.


Végül: azt honnan tudod, hogy ide csak emberek írnak? Vau!

Ma már sokezer állatnak van féjszbúk pédzse, ide mért ne írhatnának? És bizony pl. kutyáknak-macskáknak sok gyümölcs kifejezetten mérgező!

2010. dec. 2. 09:07
 12/14 anonim ***** válasza:

én is a régi multit siratom :( az egyetlen igazán jóízű cigi volt:(

először a a marbi, most meg a multi..:(


próbáld ki a szürke bond-ot. az se az igazi, de még a legtűrhatőbb

2010. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Marlboro Flavor Plus, Arany6Piros Marlboro. esetleg még bond
2011. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Captain Mona Lisa válasza:
Hi! Én is hasonló cipőben járok, csak azzal a súlyosbítással, hogy sokat vagyok külföldön és soha nem tudok elég hosszú kék multit hozni magammal.-régi vagy új külső-belső már mindegy is lenne- Semmi hasonlót nem találtam még, az itteni borsos árakon sem, pedig muszáj vagyok valami kiegészítő cigit venni, mert általában 6 szál/nap jut a multiból :( Szarabbnál szarabbak kipróbálása után most a lila Vogue-t veszem, bár valóban legjobb lenne a hozzászólások tanácsaiból megfogadni párat... meg Szász Gábor is zaklat az email-jeivel, aki a leszoktatási busenis-ben mozog, de hiába...
2015. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!