Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Új (hosszú) kék Multi helyett...

Új (hosszú) kék Multi helyett mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Érzésem szerint -- és úgy tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül -- eléggé elrontották az ízét.

Hiába "Jól ismert íz. Új külső." a szlogen, nagyon nem ugyan az, mint a régi ('tán 2 hete váltottak).


2010. nov. 29. 11:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Aki hasonló cipőben jár és ezért letesztelt néhány másik (leginkább hasonló árfekvésű) márkát, az megoszthatná a véleményét. Az én tapasztalatom:

- kék P@llm@ll egész tűrhető;

- kék sz0fi gyengébb-szárazabb;

- v1cer0y se rossz, de nem az igazi.

2010. nov. 29. 11:52
 2/14 anonim ***** válasza:
próbáld meg a bondot.kb 1 kategória a viceroy-al de ízlések és pofonok :))
2010. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
LD :)
2010. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem próbáld meg a friss erdei levegőt.
2010. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
DÁÁNHILL (L)
2010. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Marlbi Flavor, ennek én nagyon szeretem az ízét, és nem hátrány az sem, hogy elég masszív dobozban adják, nem törik össze a táskámban. kellemes, finom íze van.


Ez az egy olyan van amit még nem mondtak, bár én nem szeretem sem a Multit, sem a Bondot.


Attól függően milyen árkategóriában szeretnél cigit venni változik, hogy mit mondanék :)

2010. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mivel tudomásom szerint sajnos kóstolóba 1-2 szálanként nem kapható "gyári" cigi kishazánkban, ezért lassacskán, a lehetőségekhez mérten próbálgatom ki -- többek közt az itt javasolt -- fajtákat is.


Igazából abban reménykedtem, hogy idetéved valaki, aki egy az egyben ugyanezen problémával küzd, és már talált egy, a régi kék multihoz nagyon-nagyon hasonló karakterisztikájú helyettesítő terméket. De úgy látszik a megoldáshoz a füstösebb empirikus utat kell végigjárni.



A friss erdei levegőt ajánló kollégának üzenem: NEM JÓ!

Mármint nem a friss levegő nem jó, az nagyon is jó, de kb. napi 10-15 alkalommal azért mégsem mehetek ki random módon a legközelebbi erdőbe (a legközelebbi is elég messze van).

Persze ma már lehet kapni palackozott erdei levegőt is(komolyan), csak iszonyat drága, luxus import cikk, nem az én világom.

A palackozott és "ízesített" oxigént mondjuk kipróbálnám, csak félek, hogy egy reggel félálmomban a régi reflex alapján a kávé mellé szürcsölt oxigénre esetleg megpróbálnék rágyujtani... ju nó, ez azé' nagyon déngyörösz.

2010. nov. 30. 01:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát kérdező te nagyon hülye vagyxD (már nem rossz értelemben:D)

Am a világoskék szofi jobb mint a sötétkék szofi szal inkább azt vagy philip morris vagy bond vagy öö arany marlboro*.*

:D

2010. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele, mindig multit szívtam, de ez a multi már nem jön be.

Én mostanában fekete vagy arany benson&hedges-t szívok.

580FT, jó doboz, karakteres íz.

2010. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Annyi pénzért?

Gyümölcsöt vegyél inkább.Abba nem pusztulsz el idő előtt.

2010. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!