Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért “büdös” az e cigim füstje?

Miért “büdös” az e cigim füstje?

Figyelt kérdés
Bocsi, de nem tudtam normálisabban feltenni a kérdést.😂 Dohányboltból veszem hozzá a liquideket, sima nikotinosat mindig használok és ahoz változóan teszem az ízesített nikotinmentes liquidet fele-fele arányban. Tesóm is e cigizik viszont nála mindig érzem az illatokat ha körülöttem szívja, nálam meg semmi illat😵‍💫😂 Egyébként joyetech widewick e cigit használok, tudom pár ezer forintos cucctól nem kell sokat várni, de kezdésnek sokan ajánlották, és kb mindenhol jó véleményt olvastam róla. Porlasztót is vettem hozzá és kicseréltem már, de semmi változás. Esetleg valakinek valami ötlete?

#nikotin #e-cigaretta #füst #liquid #joyetech widewick
okt. 1. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Van egy ötletem igen. Dobd el a pics...ba. Ha annyira cigi kell akkor inkabb iqos. Vagy rendes cigi. Kit érdekel minek milyen a szaga? Ha valaki nem fogad el úgy ahogy vagy, az ba...a meg
okt. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ezzel semmire nem mentem. Viszont az utolsó mondatoddal egyetértek😂 Egyébként rendes cigiről próbálok áttérni, és csak magam miatt tettem fel a kérdést, mert nem értem mi az oka a problémának.
okt. 2. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ez ilyen fajta.
okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után kialakul ízvakság. Sok éve ugyanazt az ízt használom és csak kv után érzem az ízét, kb 5 slukk. Utána semmi. Ez kb normális.
okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szándékosan új ízű vivo liquideket vettem, és ugyanaz a helyzet. Szerintem maga a készülék ilyen gagyi.. Kb 1 hónapja szívom, ez szerintem kevés idő az “ízvaksághoz”. Mindegy, maradok a rendes ciginél😂 Köszi a válaszokat!
okt. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!