Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire lenne jó kipróbálni...

Mennyire lenne jó kipróbálni a legerősebb elfbart ha még sohasem dohányoztam? (dopamin reményében)

Figyelt kérdés

30 vagyok mindig nagyon egészségesen éltem, és kerültem alkoholt dohányt stb.

De legutóbb kipróbáltam alkoholt pár alkalommal és meg kellett állapítanom hogy borzalmas íze van, és kellemetlen érzés másnap, és az ittas állapot sem volt semmi extra a futás során érzett dopaminhoz képest, szóval nem jött be.


Viszont hallottam hogy a nikotin is tud erős jó érzést adni, érdemes lenne kipróbálni, vagy inkább hagyjam ha eddig teljesen tiszta voltam? az elfbar legerősebbet ajánlják hogy nagyon finom és jó érzés elsőre is



tegnap 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél inkább szerelmes, az is erős érzés.
tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vicces ez a poszt. Heroint mikor akarod nyomni, kérdező? Az is nagyon erős jó érzést tud csinálni.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!