Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az a 48 éves család anya aki...

Az a 48 éves család anya aki napi több mint 2 dobozzal szív de mellette dolgozik rendesen hamarosan komoly betegségei lesznek, vagy nem feltétlen?

Figyelt kérdés

Azt mondja érzi a káros hatásokat, 19 éves kora óta szív nagyon sokat.

Nincs a cigizéssel bajom( én is szoktam, de én napi pár szálat csak, nekem nem is lenne pénzem ennyit szívni)



#cigizés #48 éves nő
tegnap 10:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ez csak szervezet függő, hogy baja lesz-e?
tegnap 10:25
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon lassan de el kell kezdeni csökkenteni az adagot ugyanúgy napi pár szálra. Vonja el mással a figyelmét, csináljon mást, ha rágyújtana egyen valamit inkább, stb. Próbáljon mondjuk reggeli előtt kávé mellé egyet, ebéd után egyet, délután egyet és este egyet szívni, Romantizálja inkább, ne csak kedvtelésből csinálja mert nem is kell majd olyan sok idő, hogy tényleg baj legyen belőle:((
tegnap 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem unatkozik kevésbé jut eszébe
tegnap 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
59%
Az azért nagyon sok, anyagilag és egészségileg is megterhelő. Mondjuk azt nem nagyon értem munka mellett hogy van valakinek ideje 40 szál cigit elszívni?
tegnap 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Fullasztja a sejtjeit, oxigénhiányban szenved, szerinted az mennyire egészséges?

Nézz utána!

tegnap 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rövidesen súlyos problémákkal kell szembenéznie, de főként a családjának. Ha még nem is indult el a tüdőrák kialakulása, az esély fokozott. A mélyvénás trombózisé szintén valamint az érszűkület is. Egy volt kollégámnak 30 éves kora körül kellett amputálni a lábujjait.
tegnap 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül.

Van, aki egész életében dohányzott, egészségtelenül élt, és 90 évesen kampecolt.

Van, aki fitneszes életmóddal 30-ig húzza.

Vagy meg van írva, vagy lelki egyensúlytól függ, hogy kit mikor dönt le valami nyavalya végleg a lábáról.

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!