Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak ha sehogy sem...

Mit csináljak ha sehogy sem tudom abbahagyni a dohányzást?

Figyelt kérdés
Napi 35-40 szál simán elszívok 1 nap.Most irhatjatok hogy fejben dől el meg akaraterő de nekem úgysem megy.17 éves korom óta dohányzom most vagyok 33.Ezek a niquitin minitab ok tényleg segítenek? Múltkor vettem 2 mg osat de úgy látszik az kis adag nekem megpróbálkozom a 4mg al.amugy sodrom a cigit nem dobozosban veszem.33F

szept. 13. 19:45
 1/7 Senior Séf ***** válasza:
100%

Én is annyit szívtam, ráadásul baromi korán (6 évesen) kezdtem. Ennek ellenére a piával együtt (masszív alkesz voltam) tettem le 33 évesen minden segítség, vagy pótszer nélkül.

Nem tagadom, még évekkel később is álmodtam róla, hogy kéjesen pöfékelek.

szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogy sikerült letenni?
szept. 13. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiába kérdezed ezt, mert csakis akarat erővel lehet letenni.

HA akarod akkor sikerülni fog.

Én is 20 év után napi 2 dobozt tettem le és egyáltalán nem hiányzott soha.

Persze én minden nap öröltem neki hogy naa ez is meg van .

Minden újabb nap még jobban öröltem és jó érzéssel töltött el.

Soha de soha nem hiányzott a cigi, csak néha a cselekvés az volt hogy lenyúltam és matattam, mire ráeszméltem hogy nincs ott semmi.

De én sose beszélgettem erről senkinek, volt közeli ismerős akinek egy év után tünt fel hogy te már nem dohányzol.

Kerülni kell az olyan társaságot akik erről akarnak beszélgetni vagy vissza akarnak rántani.

Például nyomják hogy gyújts már rá.

Ha meg van az akaratod akkor nem nehéz leszokni.

De te ha ezt itt akarod megtudni akkor még nem vagy elég határozott a leszokásban.

szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Apám közel 40 évig napi 2-3 dobozzal nyomott el.


Mikor drasztikusan elkezdték megemelni az árát 500 Ft fölé ment úgy döntött lerakja.


10 évébe telt mire sikerült,de ezt is csak úgy hogy napi két-három csomag mentolos cukorkát evett helyette,pótcselekvés gyanánt.


Meg is lett az eredmény: leszokott látszólag végleg,bár néha még eszébe jut,főleg hogy én a fia meg a felesége is az anyám dohányzunk csak épp az összes foga is kihulott.

szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szívj Ájkoszt.
szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. Neked is kifog hullani a fogad.
szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog neki kihullani a foga
szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!