Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Abba szeretném hagyni a...

Abba szeretném hagyni a dohányzást 13 éves korom ota cigizek most vagyok 18 napi egy doboz cigit szivok többször próbálkoztam ugy hogy csökentetem a napi cigareták számát .De most egyik napról a másikra akarom abbahagyni.Azok akik abbahagyták ?

Figyelt kérdés

Elnezest mindenkitol hogy it folytatom nem fér ki) azok akik abbahagytak mijen pozitiv dolgok tortentek veluk pl szebb let az arcotok a fogatok ??..stb )

Elnézést mindenkitől a hejesirasi hibaimert


2021. okt. 21. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltam büdös. :)
2021. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Szebb az anyagi helyzetem. :)

Engem majd' 20 év dohányzás után kezdett el zavarni, hogy büdös a ruhám, a bőröm, a hajam, sárgák a nikotintól a körmeim, büdös a pofám.

2021. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 20 év után próbáltam csökkenteni a mennyiséget sok-sok alkalommal, nem sikerült. Azt mondtam : abbahagyom. Ez 1999-ben történt, azóta nem volt cigi a kezemben sem. Az ára miatt tettem le. Nagyon-nagyon nem bántam meg.
2021. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet hujesegnek hangzik sokan mondjak hogy nagyon szep az arcom es én ezert akarok le mondani nem akarok hamar rancosnak lenni 😅
2021. okt. 21. 09:26
 5/9 A kérdező kommentje:
És gratulalni tudok azoknak akik abbahagytak nagyon buszkek lehetek magatokra ❤️
2021. okt. 21. 09:29
 6/9 qkker1 ***** válasza:
100%
Nem voltam büdös, nem köptem ki a tüdőmet, amikor fel kellett lépcsőzni a harmadikra./20+ év után tettem le, napi 2 doboz "barna szofi" ment el./
2021. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 qkker1 ***** válasza:
100%

"És gratulalni tudok azoknak akik abbahagytak"


Csak úgy lehet abbahagyni, hogy teljesen leteszed és semmi pótlékot /rágó, tapasz/ nem használsz, azokban is van nikotin bőven.

AKARATERŐ semmi más nem kell hozzá.

2021. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Simán leszokhatsz... vagy könnyen.... vagy nehezen :)

Ha szuper BELSŐ motivációid vannak, akkor könnyű lesz.

Ha csak KÜLSŐ elvárások, igények stb, motiválnak, akkor nehéz lesz, más tanács sajnos nincsen.

2021. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

Én 20 évi bagózás után amikor már 2 doboz is elment akkor tettem le, mert le akartam tenni.

Minden nehézség nélkül ment, nem is gondoltam hogy ilyen könnyű lesz.

Persze én akartam és minden nap egy újabb öröm volt hogy már ezt is kibírtam és nem szívom.

2021. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!