Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok, mit tegyek?

Mit gondoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hihetetlennek tűnhet, de közel a 30-hoz még sosem probáltam ki a cigarettát. (Még a szagátol is elakad a torkomban a levegő). Viszont mostanság úgy hozta az élet, hogy rengeteg olyan ember van a környezetemben, akik szívják. Azt vettem észre magamon, hogy elkezdett érdekelni, hogy milyen lehet. (Általuk nem tudom kiprobálni, mert nem olyan szoros a kapcsolat). Azt sem tudom milyen fajták vannak :D a boltba bemenni pedig úgy rettegek, mintha egy kis tizenéves lennék...

Mit tennétek a helyemben?!



szept. 9. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Hagynám a francba az egészet.
szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne kezdj el dohányozni, a saját érdekedben.
szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Két olyan 40+os embert is ismerek, akik sosem próbálták ki, aztán kipróbálták, most már évek óta szívják és utálják magukat emiatt.
szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
76%
Valószínűleg a passzív dohányzás révén sok nikotin jutott a szervezetedbe, és így alakult ki ez a vágy. Ergo már rászoktál a nikotinra csak nem tudatosan.
szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Lehet tetszik a szertartás.
szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha veszel akkor ne a leggyengébbet vegyél,hanem valamelyik közepes erősségűt.Kék multi,arany Dunhill,arany davidoff.
szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd, hogy alaposan megnövekedjen az esélyed az érszűkületre, a magas vérnyomásra, a szívbetegségre, a tüdőbetegségekre, a rákbetegségekre, akkor ne kezdj el dohányozni. Nagyon dicséretes, hogy még csak ki sem próbáltad; legyél bölcs ezután is.
szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Randizz dohányossal, és tudsz majd kérni tőle cigit, tudtok majd együtt vásárolni cigit.
szept. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
77%
Örülnék, hogy eddig kihúztam, és lehetőség szerint nem erőltetném ezután sem.
szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!