Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi tekerés kezdöként?

Cigi tekerés kezdöként?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül cigit tekerni milyen papirt dohányt szüröt ajánlotok kezdésnek? Egy csomag dohányból hány szál cigit lehet tekerni?buszmegáloba vagy buszon lehet tekerni?

aug. 24. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, de az a baj, ha szar helyen veszed, jönnek hogy 5K, meg 0.6 0.7

közben meg a fele dohány, hát nevetséges :DD

Amúgy raw papír + csiga a legjobb, lehet jó kis trombitát tekerni, aztán ellövöd mint a rakétát.

Snoop Dogg se csinálná jobban...

rendesen grindold le, meg én arra figyelek hogy a csigához közvetlen ne rakj jó anyagot, mert azt úgyse sívd el, valami random gyógynövény is jó oda, én néha teát vagy kakukkfüvet teszek, persze vannak akik dohányt.

ja án először hajtok pl csigát, utána összegyűröm a papírt, nem tudom miért kell, valami betépett rapper mutatta NYC-ben, ő tanított tekerni, aztán szépen sodorni kell, de nehéz elmagyarázni, meg persze szép hosszúra kellhagyni az egészet. De ha nincs más akkor bongot csinálhatsz almából is, kell hozzá 3 lyuk, vagy gravitációs bongot 2 petpalack segítségével, vagy egyel is csinálhatsz, csak kell alufólia mellé...

aug. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!