Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigi papírt, illetve...

Milyen cigi papírt, illetve szűrőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
nem tudom milyen papírt, meg szűrőt vegyek cigihez es, mennyivel olcsobb ez a dobozos ciginel?

2023. márc. 21. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogyan a cigi márkák között is mindenkinek van preferenciája, úgy a dohánnyal is ez lesz, szűrőt viszont én még csak egyfélét láttam. Amúgy a sodrás - főleg, ha azt is hozzávesszük, hogy nem lehetsz totál béna és időbe is kerül megcsinálni - szerintem nem sokkal olcsóbb a ciginél, mert az én időm pl. pénz. Ha spórolni akarsz, vegyél egy olcsó töltőt, hüvelyt és töltenivaló dohányt, egy film megnézése közben simán megcsinálsz több mint 100 cigit. Nem tudom a mostani árakat, kb. 5 éve fele annyi volt nekem, mint a dobozos.
2023. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyent.
2023. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt az #1-es válaszomból, hogy ha nem is az első, a második válasz tuti az lesz, hogy ne dohányozz. :D
2023. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom, már láttam ezeket, gondolkoztam is azon hogy beleirjam e a kerdesbe hogy nem kellenek ezek a válaszok, de akkor is ide irnák.
2023. márc. 21. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kék ocb papírt, és mascotte szűrőt használok. Szerintem könnyű vele tekerni.
2023. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!