Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék venni Vipet de nem...

Szeretnék venni Vipet de nem sokat értek hozzá dohánybotban lehet kapni?

Figyelt kérdés
Valami nikotinos sok füst vipe ízesitettre gondoltam pontosan én se tudom az a vipe. Van ismerősöm aki ilyet szív de hallotam valami folyadek kell bele meg hogy le ne égjen a porlasztója mennyire igényes? Nagyvárosban hol lehet kapni àr érték arányban jót?rendelni nem szeretnék netről zsákba macska helyegileg Debreceni vagyok mindenki tanácsára/véleményére kíváncsi vagyok erős dohányos vagyok lehet jó a nikotin nélküli is elég sok cigit szívok is de hiányzik a füst a tüdömnek főleg ha olyan helyen vagyok ahol nem lehet cigizni csak vipet vagy hasonlót szívnin mert nincs benne kártány vagy esetleg nikotin

aug. 22. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nem vape-re gondolsz? Mert vipe-ról én még nem hallottam. A szövegedet olvasva meg azt ajánlom, ennyi idősen még ne dohányozz.
aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Harminc éves múltam ezt valahogy benézted. A szövegkörnyezetem azért volt olyan. Mert siettem dolgom volt, illetve egyártalán nem értek az elektromos cigihez de igen, a vipe-ról ahogy írtad, arra gondoltam. Lehet kapni dohányboltba? Vagy hogy mit kell róla tudni? Egy kezdőnek, ki milyet ajáln?
aug. 23. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet kapni dohányboltban, illegál maga a cucc. Tudsz rendelni, vagy esetleg ha szlovák/román határ közelében laksz, akkor átmenni és kb. az első boltban kapsz majd. Én eddig három fajtát próbáltam: az elf bar, a Vozol és a Vuse, ezekből a Vozol a legjobb szerintem, nagyon intenzív az íze és sokáig is tartja magát.
aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment pacsi! Aki tud még tapasztalatott írni pontos modellel akár jöhet. Mitől illegális? Pfd
aug. 23. 17:11
 5/5 anonim válasza:
100%
Keresztény kormányunk nem tudja jól megadóztatni,ezért gazdasági-politikai okok miatt nálunk tiltott.
aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!