Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Monoton irodai munkában,...

Monoton irodai munkában, magányosan, vagy home officeban nem jártok ki gyakrabban cigizni?

Figyelt kérdés
Mert én ezt figyeltem meg magamon, otthon, a kertben, műhelyben tevékeny ember vagyok, de idebenn rengeteg az üres járat, és sajnos van is kivel kimenni rágyújtani.
júl. 17. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem dohányzom, de a cigisekkel ki szoktam menni csak nekem egy kávé van a kezemben.
júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Én nem dohányzok, viszont mióta home officeban dolgozok sokkal produktívabbak a napjaim. Amikor benn voltam az irodában rengeteg volt a kávézós/teázós szünet, kimentem a cigisekkel beszélgetni, néztem ki a fejemből, stb. Ám itthon valahogy jobban megy a fókusz és gyorsabban is végzek 1-1 dologgal. Arról nem is beszélve hogy megspórolom az utazás idejét, így kicsit tovább aludhatok és több időm van meló után valamit csinálni (=kipihentebb vagyok).
júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
69%

Hogy lehet ebben a melegben bagózni?

Mondjuk amúgy is...de ezt végképp nem értem.

júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Úgy hogy ilyen az a szenvedély betegség .
júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!