Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem "ékpárnázott"...

Miért nem "ékpárnázott" minden irodai szék?

Figyelt kérdés
Túl egy balesetből adódott csigolyaelcsúszáson, majd gerincsérven az említett csigolyánál azt hiszem, hogy jogos a kérdés, hogy miért nem ékpárna felülettel készítenek irodai székeket, mert ezt használva tényleg sokkal jobb az ülés. Bár úgy rémlik, hogy van döntésállítható irodai szék már, de szerintem mindet így kellene gyártani alapból.

jún. 12. 14:26
A kérdező szavazást indított:
Jobb a döntött vagy ékpárnás ülőlap.
Felesleges bonyolítás ez a dönthetőség.
3 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy ékpárnát és problem solved
jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1

Teszek. Mint írtam is. De az irodistákkal jól ki van szúrva ezekkel a gerinckárosító székekkel... Aztán nem tudják, miért fáj a derekuk már 40-50 évesen..

jún. 12. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kényelmes az a szek. Es sokak ugy meg se vennék
jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek negatív ék alakú a feneke.
jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az irodistának azért fáj a dereka, mert 8 órát ül ott, 2-t a kocsijában, meg még 4-et otthon. Ennyinél meg már mindegy milyen az a szék, az már csak azt befolyásolja, hogy 20 év után fog fájni, vagy már 3 után.
jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3 Egy nap volt hozzászokni.

4 Nem is értem.

5 Félmaratonokat futottam, sportoltam rengeteget. És nagyon nem mindegy, milyen az a szék, amiben a napod harmadát töltöd. De ha igazad is lenne, szerintem nem mindegy, hogy 20 év után szenvedsz még 20-at vagy 3 után még 37-et.

jún. 13. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!