Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek nagy baj lenne ha...

Szerintetek nagy baj lenne ha kipróbálnám az e-cigit? Rá lehet szokni egy alkalomból?

Figyelt kérdés
Konkrétan Elf Bart próbálnám ki (0% nik.). De nagyon nem szeretnék rászokni. Kívácsi vagyok.

júl. 9. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rá lehet szokni bármire. Egyéni döntésed kipróbálod-e
júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Nagyon félek, h rászokok. De hajt a kíváncsiság.
júl. 9. 21:22
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem heroin 🤣

Ha meg nikotin sincs benne, nem szoksz ra egy alkalombol. Ahhoz tobb kell. De minek probalnad ki egyaltalan? Miert kiserted a sorsot? Tonkreteszi a tudot.

júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1-től nem szoksz rá, próbáld ki nyugodtan ha szeretnéd. De ha megteszik nagyon hamar rá fogsz szokni, az elején még tudod irányítani aztán 2 év cigizés után már ha nem szívsz, szenvedsz! Én is ki akartam mindig próbálni, kipróbáltam, alkalmi dohányos lettem végül rászoktam. Ez mind 4 év alatt.
júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nehezebben fogsz levegőt kapni, ha felmész a lépcsőn egy öreg jobban fogja bírni nálad a lépcsőzést. Nagyon durván fulladok a cigitől, de nem tudom letenni. Inkább ne próbáld ki egynél többször. Előző voltam.
júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3

Hallottam csökkenti a szorongást. Abból nekem van elég.

júl. 9. 22:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat szorongascsokkentesre vannak mas modszerek is, amik nem egeszsegkarositok. Sport, relaxacio, joga, legzogyakorlatok stb. En is mentalis megborulas idejen kezdtem el dohanyozni, iszonyat szivas volt letenni. Jobb, ha el se indulsz ezen a lejton.
júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7

Úgy erzem nincs mas mod, mar nem birom tovabb...

júl. 9. 22:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De van. A pszichologus.
júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nehez masnak beszélni a problemaimrol. Meg a sajat csaladommal sem tudom megbeszelni.
júl. 9. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!