Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászoktam a cigire úgy hogy...

Rászoktam a cigire úgy hogy nem tudom megfizetni mindig az árát. Leszokni meg nem tudok, családom nem is tud róla, hogy rendesen rá vagyok nagyon szokva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rossz helyzetben vagyok nagyon. Nem kellett volna így rákapnom a cigire ilyen árak mellett.

júl. 7. 08:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért cigizel?
júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mert mindig is rá akartam szokni, jólesik. De am nem jó annyira.
júl. 7. 16:12
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tényleg a leszokás lenne az egyetlen dolog .....de amúgy teljesen meg tudlak érteni.
júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gyengébb cigivel csökkenteni és elhagyni?
júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, keress olcsóbb megoldást, vagy szokj le.
júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Te vagy az Eszti?
júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én is igy voltam azt ajánlom hogy probáld ki az ecigit 8k ért tudsz venni egy 10k slukos pocot ami egy hónapig elég egészségesebb is meg olcsóbb is ha még olcsóbban akarsz kijönni akkor meg vegyél egy vapet és keverj hozzá liquidet remélem hogy tudtam segíteni ha van valami kérdésed irj
aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!