Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászoktam a cigire úgy hogy...

Rászoktam a cigire úgy hogy nem tudom megfizetni mindig az árát. Leszokni meg nem tudok, családom nem is tud róla, hogy rendesen rá vagyok nagyon szokva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rossz helyzetben vagyok nagyon. Nem kellett volna így rákapnom a cigire ilyen árak mellett.

júl. 7. 08:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Anyám már sejti hogy rendszeres dohányos lettem... Megkérdezte én mondtam, hogy csak néha szívom. Nem tudom, hogy elhiszi-e? De én már egyre jobban több cigit kívánok. Nem tudom hogy oldjam meg a leszokást vagy mit csináljak? 5 hónapja szoktam rá, de már most nem tudom letenni.
júl. 7. 08:18
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Sportolj valamit.
júl. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Beteg leszel tőle ne szívjad!
júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Öt hónap nem hosszú idő. Középiskolás koromban én is szívtam, elég sokat. Aztán megismerkedtem a későbbi férjemmel, aki nem dohányzik. Kedvéért egyik napról a másikra letettem. Ki lehet bírni. És ahogy az előzők írják, az egészség fontosabb :-)
júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De én régebben is szivtam aztán akkor letettem. Meg össze vissza cigiztem mindig. De most valamiért nem megy a leszokás.
júl. 7. 08:38
 6/17 anonim ***** válasza:
Hány szálat szívsz kérdező és milyen (erős) fajtát?
júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2-3 at csak és arany marbit. De a kávéhoz hiányzik.
júl. 7. 08:43
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Az nem vészes, próbáld meg fokozatosan csökkenteni ha egyből nem tudod abbahagyni.
júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyáltalán erős dohányos. 2-3 szál az nudli.
júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Akarat erő kell hozzá, bár a tiedhez még az se mert az nem rászokás.

Majd ha 1 doboz elmegy naponta akkor már mondhatod ezt.

Az akarat erő pedig fejben dől el és aki fejben erős annak semmiség abba hagyni.

De aki csak nyavajogni tud az gyenge fejben és nem is akar igazán leszokni.

júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!