Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem tudják itthon hogy rendsze...

Nem tudják itthon hogy rendszeres dohányos vagyok, megyünk el nyaralni 1 hétre, szerintetek ha nem viszek cigit akkor nagyon kileszek? Vagy azokat kérdezem akik szintén félig meddig titokban szívták, nyaraláson hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Napi 1-2 szálnál amugy nem szivok többet, de a kávéhoz kell szívnom, az nálam ilyen szertartás. Sokan leszünk a nyaraláson, amugy is nagyon izgulok. Szülők ugy tudják, hogy csak kocabagós vagyok.

júl. 2. 07:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha apám megtudja megöl.
júl. 2. 07:02
 2/9 A kérdező kommentje:
Félek megpróbálni, hogy nem viszek cigit...
júl. 2. 07:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne leszokni. Ha meg nem vagy elég idős ahhoz, hogy a szüleidnek elmond, akkor végképp.
júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"de a kávéhoz kell szívnom, az nálam ilyen szertartás"


Ettől rosszul vagyok. Úgy csinálsz, mintha 30 éve láncdohányos lennél. Napi 1-2 szál... Semmi bajod nem lesz, ha nem szívsz napi 1-2 szálat, de mondok jobbat, még a kávé is le fog menni nélküle. Cigiztem több évet, majd egyik napról a másikra nem szívtam többet, szóval egy 1-2 szálas "függőséget" inkább ne is akard eladni.

júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifogod bírni nélküle.
júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy ilyen nyaraláson coming outoltam.
júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Napi 1-2 szál az simán elmegy kocabagósnak is, mit kell ezen titkolni?
júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A napi 1-2 szál, az kocabagós. Ha apád ezt tudja, akkor miért izgulsz, napi 1 szállal ott is elszívsz a kávé mellé, vagy nem iszol kévét.
júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél egy dobozzal ,és biztos lesz olyan alkalom amikor el tudsz menni egyedűl és gyorsban elszívni egy szálat!
júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!