Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma nem itthon leszek, hogyan...

Ma nem itthon leszek, hogyan cigizzek egy olyan helyen ahol nem lehet nagyon elmenni sehová cigizni, meg olyan emberek lesznek ott akik nem kopognak hanem ha sokáig nem jössz ki pl, a wc-ből rád nyitják azt ajtót?

Figyelt kérdés

jún. 8. 06:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ne cigizz és nimcs ilyen problémád többé
jún. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kitaláltam, a ház mögé megyek cigizni, max ha jön az öreg, gyors eldobom.
jún. 8. 06:18
 13/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem lehet valahová elmenni cigizni. Nem cigizik ott más is? Lesd ki hová megy vagy csak egyszerűen kérdezd meg. A WC nem jó, sokáig megmarad a bagószag, azonnal megérzi aki utánad bemegy, zavarni fogja. Engem pl. jobban zavar, mint a xarszag (15 évig én is cigiztem pedig).
jún. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nem tudom elképzelni hogy ne vegyék észre. Orákig érezni a leheletben a cigifüstőt.
jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utcára ki tudsz menni cigarettázni, bár akkor is érződni fog a ruhádon.
jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehet sűrűn fogsz kijárni a kisboltba?
jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sikerült, elmentem a ház mögé gyors elszívtam, aztán gyors vettem be rágót meg befújtam magam.
jún. 8. 13:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!