Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egymás után több tereat...

Egymás után több tereat szívok el. Szinte mindig . Van valaki aki ugyanígy csinálja?

Figyelt kérdés
Mióta megvettem az új iqost, ha elmegyek dohányozni egymás után 3at szívok. Semmi különösebb hatása nincs ha egyet szívok akkor sem, ha 3at akkor sem. Ha rendes cigit szívok egyet elszivok és nem gyujtok másodikra. Olyan mintha hamar leállna, szinte folyamatosan szívom. Van aki így csinálja vagy én vagyok ennyire gyökér csak ?
máj. 30. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak egyet szívok egyszerre. Èpp hogy megérzem a nikotint benne. Rendes cigiben lévő nikotintól meg beszédülök, annyi van benne.

Ha több nikotinhoz vagy szokva, akkor normális szerintem.


Egyszer egy netes fórumon olvastam, hogy csökkentették bennük a nikotin mennyiségét. Nem tudom, hogy ez mennyire lehet igaz.

máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ez lehet az oka velhetoen. Köszi !!
máj. 31. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tereat szívok és nekem elég 1 kávé mellé. De szivesen szivnék többet de most nincs pénzem ezért vissza kell fognom a dohányzást.
máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!