Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a gyomromnál,...

Nagyon fáj a gyomromnál, tegnap ott éreztem a babámat. Sokszor ilyen nyomás szerű érzésem van a gyomorszájamnál. Ezt is a baba csinálja? Ki az akinek ugyanígy fáj ott?

Figyelt kérdés
Szinte állni is alig bírok,ülni is rossz.Remélem a baba csinálja ezt a kapargató,nyomó érzést.
2010. jún. 25. 11:16
 1/4 A kérdező kommentje:
32hetes km
2010. jún. 25. 11:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínű. Valamelyik testrészével bökdösheti. Szegényem, kitartás!
2010. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes én még ilyet nem hallottam, de szerintem nincs nagy gond.Én is arra tippelnék, hogy a lábával, vagy a kezável nyom valamit.Nekem pl. van néha hogy hirtelen elkezd égni a gyomrom, érzem a gyomorsavat a nyelőcsövemben aztán pár pillanat, vagy 1-2 perc múlva magától elmúlik.Ilyenkor a lányzó úgy helyezkedik el, hogy nyomja a gyomrom azt mondta a doki.

30

2010. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sincs gond, csak úgy fekszik a babád olyankor hogy nyom valamit.Nekem pl. olyan szokott lenni, hogy hirtelen elkezd égni a gyomrom, aztán pár pillanat, max 1-2 perc múlva elmúlik.A doki azt mondta hogy ilyenkor úgy fekszik a lányzó hogy nyomja valamilyével a gyomrom, és amikor arráb kúszik akkor abba marad. :) Mondjuk egyébként is sokat ég a gyomrom, pl ha kicsit fűszeresebb kaját eszek, vagy szénsavas üdítőt iszok. :)

Jó babavárást, és majd könnyű szülést! :)

30 hetes kismami

2010. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!