Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy állítsam le a feleségem,...

Hogy állítsam le a feleségem, hogy ne piszkáljon azért, mert sokat dohányzom?

Figyelt kérdés

Sokat dohányzom, ez igaz. Napi két doboz Glo elmegy. Szerinte ez sokba kerül, de addig míg én keresek többet, addig szerintem ebbe nincs beleszólása.

Állandóan azzal baszogat, hogy ezzel az életmóddal nem fogom megérni a kisgyermekeim felnövését. De ez hülyeség, faterom több, mint 40 éve cigizik és még él.

Én csak szeretnék nyugodt életet. Mivel lehet rá hatni, hogy ne legyen többet ez téma?



máj. 8. 07:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
A feleségednek igaza van minden szenpontból, tönkreteszed az egészségedet, felelötlen apa/férj vagy, büdös vagy, és emellett a pénzt is dobod ki az ablakon ocsmány dologra.
máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez évente jó MÁSFÉL millió Ft!!!!

Ha ezt félreteszed, a gyerekednek vehetsz egy házat, mire felnö!

Ezt TÖLE veszed el, emellett rossz példát mutatsz neki, illetve jó eséllyel nem éred meg, mire nagykorú lesz

máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
88%
Örülj neki hogy még egyaltal%n veled van
máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Senior Séf ***** válasza:
89%
Nem igaz, baszki, hogy ennyi belátás nincs benned. A feleséged nem bäszogat, hanem a javadat akarja.
máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
80%
Olyan büdös lehetsz mint a dög
máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem piszkál, csak változást szeretne, mert így nem jó. Hajlandó vagy ezen elgondolkozni és beszélgetni vele erről?
máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
83%

Azt hogy ez a szag, a pénz és az egészségügyi következmények miatt is hülyeség, azt már leírták.

De szerintem azt mondanod (és lényegében ezzel nyugtatnod magad) hogy "nem tudok leszokni" az egyenértékű azzal, hogy "gyenge sz*r vagyok". Ha felnőtt, tudatos férfinak tartod magad, akkor mi az hogy nem TUDSZ leszokni?? Csak nem AKARSZ.

Midnezt írom úgy, hogy én gyerekkoromban 7 évig tövig rágtam a körmöm minden nap, 5től 12 éves koromig, de egyszer az egyik nagymamám beteg lett, és megfogadtam, hogy ha meggyógyul es nem hal meg, akkor abbahagyom. Meggyógyult, ababhagytam. Rögtön.

Egyik nagyapám 15-16 éves korától 30 éven át dohányzott, amikor a nagybátyám életveszélyes műtéten esett át (10% esély a túlélésre), és túlélte, akkor letette, de úgy, hogy a félig elszívott doboz cigit elajándékozta. Naponta 1-2 doboznyit szívott el előtte 30 évig!

Szóval szerintem ezt ne mondd, hogy nem tudok leszokni. Ha nem tudsz leszokni, akkor nagyon gyenge vagy férfi létedre. Márpedig ezt én nem feltételezem, vagyis szerintem csak nem akarsz leszokni.

Minden fejben dől el! Ne hazudj magadnak!

máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%

"Hogy állítsam le a feleségem, hogy ne piszkáljon azért, mert sokat dohányzom?"


A legegyszerübb és tökéletes megoldás, hogy abbahagyod.

máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%

Válj el.


Bagózhatsz szakadásig, neki meg lesz esélye egy normális ember találni.

jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!