Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos Iluma tapasztalatok?

Iqos Iluma tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a felhasználókhoz:

- melyik a kedvenc ízetek?

- mentolos mennyire "erős"?

- mennyi most egy alap Iluma?

Köszönöm!



márc. 19. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, épp akciósak az iluma készülékek. 11500 a duo és 7990 a one.

Kedvenc ízeim a coral tide (barackos), amelia pearl (dinnyés pattintós) és az abora pearl (almás pattintós). Mivel nem szívok sokat, nekem a pattintósok váltak be, nem megy ki belőle az aroma, ha fel van bontva, de a barackos is elég intenzív ízű annak ellenére, hogy nem pattintós.

A mentolt már nem nagyon szeretem, pedig régen mentolos cigivel kezdtem. Csak a pattintós mentolos Tereát próbáltam, az kellemes volt, intenzív, de nem túl erős. Azon kívül 2 féle erősségű mentolos létezik, amik nem pattintósak, úgyhogy valószínűleg megtalálod a megfelelőt.

Szerintem hagyományos cigarettáról és pengés iqosról is nagyon megéri ilumára váltani.

márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!