Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy éve dohányzom, akkor...

Egy éve dohányzom, akkor hamar leszoknék nem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
lol
2010. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na, de most tényleg le akarok szokni. Valami tanács?
2010. okt. 14. 22:41
 3/9 anonim válasza:

nem attól függ hogy mióta cigizel

egy év alatt is rászokhatsz úgy mint más 2-3év alatt,függ a mennyiségtől is

2010. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ugyanolyan hamar mint 20 év után. nem gondolom hogy könnyebb.
2010. okt. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Férjem hat év intenzív cigizés után szokott le egyik napról a másikra. Egyetlen szál erejéig esett vissza, de elnézem, mert stresszhelyzetben volt (úton hozzám, 50 km, elütött egy nyulat, és elszakadt a fékcső, vagy mi, a nagy büdös semmi közepén). Sok sikert!
2010. okt. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem számít, hogy mennyi ideje dohányzol, vagyis inkább az, hogyan dohányzol. ha pl egy év alatt elszívtál napi 2dobozzal és rögtön ébredés után cigivel kezdted a napot, nem tudnál cigi nélkül vécézni, és minden kaja után stb stb rágyújtottál, akkor lehet, nem lesz könnyű dolgod. én három körben dohányoztam. az első alkalommal 6évig cigiztem, majd meghaltam, mire letettem, egyszerűen nem voltam beszámítható. aztán 4év szünet után egy családi tragédia folytán visszaszoktam fél évre, akkor nem volt nehéz letenni, bár hozzákötöttem a vécéhez és kajához ugyanúgy, mint azelőtt. vmivel több mint egy év után megint visszaszoktam, mert a párom dohányzott és egy évig dohányoztam. ez a kör nehezebb volt, mint a második, de könnyebb mint az első.

ha le akarsz szokni, szakítsd el a dohányzást a vécétől és a kajától, utána sokkal könnyebb lesz. amikor épp úgy érzed nem kapsz levegőt, akkor meg szopogass el egy jó erős mentolos cukrot.

2010. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja még vmi. én egyre gyengébbet szívtam és ami a legfontosabb, hogy ha eldöntöd, hogy mától nem gyújtok rá és nem bírod betartani, akkor ne csináld azt, hogy á úgyis képtelen vok rá. én ezt csináltam az első alkalommal. feladtam és szívtam ugyanannyit, mint előtte a következő isteni szikráig. na ha ezt csinálod, nagyon meg fogsz vele szenvedni. ha nem bírod betartani, akkor se keseredj el, és csak akkor gyújts rá, ha tleg nem bírod tovább. sok sikert!!
2010. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??
2010. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 leszek novemberben. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. okt. 15. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!