Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek hülye aki cigizik?

Szerintetek hülye aki cigizik?

Figyelt kérdés

Mert szerintem az. Nincs semmi értelem, pénzkidobás, és a tüdejét (és másokét is!) károsítja vele.


A dohányzás lassú öngyilkosság! A passzív dohányzásra kényszerítés lassú emberölés!!!


2010. okt. 12. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
IGEN
2010. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
igen, totál hülye és gyenge ember az aki rászokott és nem bírja abbahagyni
2010. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy vannak olyan orvosok, tudósok akik cigiznek, de akkor ilyen szempontból ők is hülyék. Normális ember fel tudja fogni, hogy nem éri meg, ezért nem is csinálja.
2010. okt. 13. 13:57
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem lehet ennyire feketén és fehéren nézni a dolgot. Én 10 évig dohányoztam napi egy másfél doboz simán elment. Nem azért cigiztem mert annyira rossz dolog hanem azért mert igenis jó. Jó abban az értelemben, hogy jól esik, jó érzés és aki ezt letagadja az hazudik. Azért nehéz leszokni mert túl jó érzés ahoz, hogy abbahagyd. Ez benne a csapda. Ennyi erővel kérdezhetem azt is, hogy hülye-e aki:

1. Élsportoló (teljesen tönkre teszi a testét)

2. Édességeket eszik (tönkre teszi a fogakat, hízlal ezáltal növeli ezer betegség kockázatát)

3. Ejtőernyőzik, gumikötéllel ugrál. ( Leeshet meghalhat)

4. Autóba űl ( kicsit sokan halnak meg ott)

Ezeket is érdemes átgondolni.

2010. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

uccsó igaz:D(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)

én nem dohányzom de igy gondolom énis:D

2010. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!