Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek hülye aki cigizik?

Szerintetek hülye aki cigizik?

Figyelt kérdés

Mert szerintem az. Nincs semmi értelem, pénzkidobás, és a tüdejét (és másokét is!) károsítja vele.


A dohányzás lassú öngyilkosság! A passzív dohányzásra kényszerítés lassú emberölés!!!


2010. okt. 12. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
hülyeség a cigizés, teljesen jól gondolod
2010. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól még nem biztos hogy hülye valaki hogy dohányzik :)).


Csak éppen hozott 1 rossz döntést és elkezdett rászokni.

2010. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

A cigizés is egy dolog, az emberek rengeteg hülyeséget csinálnak még ezen kívül, de örülj neki, mert ez is csak a túlnépesedést akadályozza meg, és nem kell majd mindenkinek szívnia a háborúk miatt.


Sokkal jobb ha te választhatsz vagy ha döntenek a fejed felett!!

2010. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én sem cigizem,egyetértek veled,hogy pénzkidobás,de attól még nem nevezem hülyének azt,aki rászokott. Van,akinek ez kitölt valamiféle űrt.Meg hát nem is az én dolgom,hogy egy illető cigizik-e vagy sem,ez alapján nem minősítek másokat.
2010. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó dolog a dohányzás, az biztos! Mint ahogy még nagyon sok más dolog is.

De attól nem hülye valaki, ha dohányzik. Sok tudós, orvos, professzor, stb. dohányzott/zik.

2010. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valaki az idegességét, a stresszt vezeti le ezzel...
2010. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Dohányzás? Hát, pénzért veszed a betegséget!
2010. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jaja. Nem akarom pénzért megvenni a tüdőrákot.
2010. okt. 12. 17:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Tüdőrákos dohányzás nélkül is lehetsz! Sajnos tudok ilyenről. Egyébként tényleg kár rászokni (a tüdőrák a legkevesebb, sajnos egyéb sokkal gyakoribb tüdőbetegségeket is okozhat mint pl. a COPD, vagy az érrendszert teszi tönkre, stb.)
2010. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én barátaim mind cigiznek ,de én nem mert szerintem nagyon büdös,egészséget károsítja és pénzkidobás..csak azért mert az eleén így egy "közös programnak" lehetne nevezni,aztán meg nem tudsz róla leszokni..amikor ők rágyujtanak odébb is megyek mert nem birom a szagát.

14/L

2010. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!