Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Garanciás E-cigit ilyen...

Garanciás E-cigit ilyen indokkal vissza vihetek? Joyetech Widewick POD E-cigi

Figyelt kérdés
Nem rég óta van meg. Az elején nem volt ilyen probléma, de amikor szívom jön vele liquid is és élvezhetetlenül keserű az íze. Több liquiddel is próbáltam illetve porlasztót is cseréltem. Ugyanez a hiba. Szerintetek mi történhetett? Az első pár napban nem volt problémája.

2023. máj. 21. 12:28
A kérdező szavazást indított:
Igen visszaviheted
Nem fogják garanciáztatni emiatt
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Funkcionálisan jó, szval ez nem garis dolog. egyes helyeken az aromákra vásárolható pl. íz garancia, de ez nem az a kategória. Azt a podot (mert láttam előző kérdésedet) ha lehet ne használd, az meg hogy minden leved xar, az képtelenség! nem igaz?? amúgy meg ne olyanokat használjál, egy azért eléggé gyerek kategória, tudom mert nekem is van! komolyabb pnp porlasztósakkal próbálkozzál, amiket 4 vagy 5 csillagra értékeltek, kezdésnek megteszi. Azt tudom még elképzelni, hogy a gyártási technológiába vmi "hiba" csúszhatott, de azzal nem tudsz mit kezdeni..
2023. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megbántam, hogy spóroltam az E-cigin. Máskor ha szeretnék venni akkor mindenképp rendeset fogok.
2023. máj. 21. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!