Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek milyen nyomos...

Szerintetek milyen nyomos indokot tudok felhozni anyumékelött a vizipipa vétele mellet?

Figyelt kérdés
Cigizni nem akarok de a vizipipa vonz!
2010. okt. 7. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyomós indok lenne, ha már elmúltál 18 éves. Elmúltál?
2010. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem!!! 15vagyok
2010. okt. 7. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel a vízipipa még új nálunk (viszonylag) sajnos az öregebb generáció képtelen felfogni bizonyos dolgokat, ezért nem lehet nekik normálisan megmagyarázni semmit. Vedd meg azt kész, jobb, mint ha cigiznél, vagy minden hétvégén be lennél b*szva.
2010. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen csak ezzel az a baj hogyha csak simán megveszem akkor abbol hatalmas balhé lenne és elvennék! Amugy meg azt hiszik hogy olyan minta cig és akárhogy is mondom nekik neh hiszik el! Nincs valami más indok??
2010. okt. 7. 23:21
 5/8 anonim válasza:
Figyelj nincs vizipipám de éppen ugy álook mint te annyi különbséggel hogy én csináltam és még nincs dohányom én úgy győztem meg őket hogy próbálják ki és meglátják hogy semmi köze a dohányhoz sőt vannak herbál dohányok (olvass utánna) amik nem tartalmaznak nikotint és nem tartalmaznak alapból kátrányt sem tehát ezzel érvelhetsz hogy cukromázra viszik fel az aromákat(herbál) így nincs benne semmi káros és egyszer próbálják ki majd meglátják :-) sok szerencsét
2010. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyomós indok a dohányzás mellett? Olyan nem létezik.

ÉS a vízipipa károsabb, mint a cigi, ha nem hiszed menj fel a cikiacigi.hu-ra, és olvass utána.

2010. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ mindenkinek.
2010. okt. 8. 23:43
 8/8 anonim ***** válasza:
A VP semmivel se károsabb mint a cigi..volt egy emberke aki elvégzett egy kisérletet és azjött ki hogy 1óra vizipipázás=mintha elszívnál egy kék viceroy cigit..és mivel jobban lehűti a füstöt a VP ezért nem terheli a tüdőt meg a légcsövet annyira mint a cigi
2010. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!