Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek gáz ha cigizek? 13/F

Szerintetek gáz ha cigizek? 13/F

Figyelt kérdés
nem divatból csinálom csak jól esik szerintetek ez elítélendő?
2010. okt. 3. 15:03
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
honnan szerzed a cigit?
2010. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Pofán váglak egy teflon bevonatú palacsinta sütővel gáz?
2010. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
szerintem az mert meg fogod bánni én is annyi idős vagyok és nem cigizek.tüdörákban fogsz meghalni. HONNAN SZERZED A CIGIT??????
2010. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
lépj a www.cikiacigi.hu-ra!!!!!!!! még letudsz szokni de pár évmulva már nem.
2010. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
higgyétek el nem szoktam naponta,néha csak hetente és hogy válaszoljak a kérdésetekre haverom magának rakja össze és néha nekem is hoz,néha meg szerválok egyet szüleimtől
2010. okt. 3. 19:07
 16/28 anonim ***** válasza:

elég nagy gáz hogy "szerválsz egyet a szüleidtől"

nézzél már egy kicsit magadba.:)

amúgymeg hogyha naponta vagy hetente gyujtassz rá akkor k..vára nincs szükséged rá meg biztos vagyok benne hogy nem is esik jól.ja,és eliténélendő.13 éves vagy?pf.ugyanmár.:)

2010. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
hidd el nekem jól esik,én olyan vok hogy ami nem esik jól nem folytatom még akko se ha belekezdtem
2010. okt. 3. 19:28
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

ha hetente gyújtasz rá akkor minek gyújtasz rá?1-2 szál 1 héten?


én is elkezdtem 14 évesen,mondván milyen jó,most leszek 16 decemberben és már asztmás lettem,meg elmegy naponta 1 dobozzal.ne csináld szerintem mert a végén már nem lesz elég az a pár szál,egyre több kellesz.én is először így kezdtem,sőt mindenki,aztán fokozatosan egyre többet szívtam.elköltöm a sok pénzt rá.próbálok leszokni de hát nem nagyon sikerül csak úgy.ha megfogadod meg ha nem akkor nem.

2010. okt. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem divatból cigizel akkor nem gáz.Sokan vannak akik szeretnek cigizni és nem is akarnak leszokni.
2010. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
100%

Szerintem addig hagyd abba, amíg képes vagy rá és/vagy egészséges vagy.


Később sokkal nehezebb (komoly pszichés függőség alakulhat ki, kb a heroinhoz hasonló vagy durvább) és elég nagy károkat tud okozni ami akár visszafordíthatatlan is lehet, pl. COPD, fogak tönkremenetele, a különböző rákos megbetegedésekről nem is beszélve.

2010. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!