Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek gáz ha cigizek? 13/F

Szerintetek gáz ha cigizek? 13/F

Figyelt kérdés
nem divatból csinálom csak jól esik szerintetek ez elítélendő?
2010. okt. 3. 15:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Igen, elítélendő. De jóanyád meg jóapád is elítélendő, mert ha az én gyerekem lennél már régen felképeltelek volna kis sz@ros.
2010. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idősen, igen az. várj még vele bőven ráérsz.
2010. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, meg undorító is :) Nem szeretem azokat az embereket akiktől 5 méterre állva lehet érezni, hogy bűzölögnek a cigitől.
2010. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Undorító.Csak a pénzt szórod arra,hogy magadnak árts!

De ha neked ez kell 13 évesen...20 évesen majd sírhatsz.Mi szóltunk... ;)

2010. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
higgyétek el egy cent-et se költök rá XD
2010. okt. 3. 15:13
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádtól,apukádtól lopod?Esetleg a haverok adják?

Ha költessz rá pénzt,ha nem magaddal b*szol ki.10 év múlva megfogod bánni,hogy rágyújtottál de nem tudod visszaforgatni az időt szóval minél előbb szokj le róla!

2010. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
sztem aktív sporolás mellett nem nagy gáz
2010. okt. 3. 15:20
 8/28 anonim válasza:
100%

Hülyeséget csinálsz azzal hogy ennyi idősen dohányzol.

Mondjuk én alapból felesleges és káros szenvedélynek tartom, ami mellesleg elég drága is.

Nálunk középsuliban anno az volt a menő, aki dohányzott (gondolom ez nálatok is így van különben nem bagóznál).

Mondjuk mindegyik fosott hogy a szülei meg ne tudják.

Meg jöttek az idióta érvek a dohányzás mellett: amúgy is szennyezett a levegő a közlekedés miatt, most mit számít hogy dohányzok-e? " típusú kijelentésekkel. de kérdem én ha a levegő is szennyezett + még dohányzol is akkor nem duplán terheled a tüdőd? a válasz de.


első osztálytalálkozónkon aztán már mind arról beszélt hogy hogy próbál(t) leszokni a dohányzásról.

ekkorra már mind belátta hogy hülyeség volt rászokni.


de kérdem én mi értelme rászokni, ha utána meg azzal szenvedsz hogy hogy hagyd abba?


nem tudom ti hogy vagytok vele de én nem ismerek olyan dohányost aki nem próbált meg x év elteltével leszokni erről a szenvedélyről.


egyébként javaslom hogy nézz meg egy-egy képet az egészséges és a kátrányban úszó bagós tüdőről. megrázó élményben lesz résezd hidd el. és sztem ez a legjobb érv a dohányzás ellen.


az meg hogy tüdőrákban ( vagy légúti rákban ) olyan ember is meghalt már aki soha életében nem dohányzott kijelentésre meg az a válaszom, hogy ez valóban így van, viszont a dohányosok köréből kerül ki a tüdőrákosok több mint 90%-a.

2010. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem nálunk nem menő én , írtam is h nem divatb*zi vok csak néha néha jól esik
2010. okt. 3. 16:11
 10/28 A kérdező kommentje:
láttam már csomó olyan képet és nekem tetszik a kommented :D
2010. okt. 3. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!