Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan rakjam le a cigit?

Hogyan rakjam le a cigit?

Figyelt kérdés
tudna nekem valaki tanácsot adni?már próbáltam, de a baráti körömben szinte mindekicigizik.sajnos igy elég nehéz.mikor megkinálnak, és ott van a lehetőség.és midnig jön az hogy"na .. ez az utolsó doboz/szál".és aztán mégse.valaki, mondjon valami jól bevált, vagy használható módszert.köszi(ammúgy még csak 16 vagyok, de nem kérek kommmenteket, hogy mért cigizek ilyen korban, mert sajnos ezvan 3 éve.)
2010. szept. 30. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor először is kezdd ott, hogy gondolkozz el. Tényleg le akarod tenni? Ha igen, hát cselekedj úgy. Ne másoknak akarj megfelelni, hanem tégy a saját gondolataid szerint. Ha megkínál valaki, mondd nyugodtan, hogy most teszed le, meg mondd a baráti körödnek is, hogy ne kínáljanak, mert abba szeretnéd hagyni. Nincs utolsó szál, meg még egy doboz van itthon, stb., fogd meg most, ami van otthon, és tépd szét vagy tudtom is én, ha úgy jobban megy(szerintem jobban mehet úgy). Legközelebb, amikor esetleg megkívánod, jusson eszedbe, hogy te nem élsz ilyenekkel, és csinálj valami mást(nem arra gondoltam, hogy kezdj el enni vagy ilyenek, hanem olvass könyvet, nézz filmet, tanulj, stb., találd föl magadat). Ne gyújts rá többé és kész, valamint ami nagyon fontos, hogy NE FOGLALKOZZ MÁSOKKAL. Majd írd meg, hogy megy.


17/F

2010. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.megpróbálom,és majd írok.edddig utóbbi fél évben kb, nem volt olyna nap hogy ne cigiztem volna.holnaptól megpróbálom.:)
2010. szept. 30. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
hahaha ez ismerős!! :) Ugye milyen szemetek, ha elhatároztad, h leszoksz, aztán mindenki jön, h megkínál, és nah, ez az utolsó, nálam is így volt......végül sikerült leszoknom, de elég hamar vissza is szoktam, mert pl. a buszmegállóban egyszerűen unatkoztam LOL Reméljük te nem fogsz ;) a többiekkel szemben meg egyszerűen légy határozott, mondd, h te bizony nem kérsz, mert leszoktál, és tartsák tiszteletben a döntésedet!! Mondjuk nem hiszem, h így egyik napról a másikra menni fog a leszokás, inkább fokozatosan, de hallottam már olyanról, akinek így is sikerült. Minden esetre sok sikert!!! ;)
2010. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"ammúgy még csak 16 vagyok, de nem kérek kommmenteket, hogy mért cigizek ilyen korban, mert sajnos ezvan 3 éve."


miért osztod meg velünk hogy 16 éves vagy, ha nem akarsz kommenteket hogy miért cigizel ilyen korban? *facepalm*

2010. okt. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Középiskolában én is rászoktam,de az érettségi után egyik napról a másikra egyszerűen nem gyújtottam rá.

gondolj bele,mennyi pénzt költesz,tulajdonképpen hülyeségre...engem ez inspirált.azóta eltelt pár év,és rendesen rosszul leszek a cigifüsttől.

2010. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
komoly elhatározás kell ,erős jellemm kell hozzá...
2010. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fogd meg éd dobd az asztalra.
2010. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, sikerült?
2010. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!