Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet az, hogy nem...

Hogy lehet az, hogy nem éreztem semmit?

Figyelt kérdés

hello,

életemben egyetlen egy szál cigit szítam el tegnap. nem vagyok már fiatal, de eddig sosem cigiztem. attól mert nem kedvelem túlzottan másokon a szagát, meg ilyesmi azért mégiscsak hajtott kíváncsiság és véletlenül nálam maradt egy barátnőm cigije (Glamour Azur volt), kivettem egy szálat. azt hittem köhögni fogok és hogy lesz valami íze, de nem éreztem semmit! az lehet, hogy valaki abszolút nem érzi a cigi ízét, vagy csak a Glamour-nak nincs íze?


2010. szept. 8. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem köhögtél, mert nem tüdőzted le. Csak beszívtad a füstöt a szádba és kifújtad. A dohányosok leszívják, a tüdőre. Talán azért nem érezted az ízét sem, mert nem vettél levegőt, miközben beleszívtál. Az étel ízét sem érzed, ha csak gyorsan lenyeled, úgy hogy nem veszel levegőt közben.
2010. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugy kell, hogy: HHHHIIIII, jon anyam!:DDD
2010. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egy nagyon gyenge cigi, csak hegyi levegő :)
2010. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem is az volt hogy nem tüdőzted le


+ ha letüdőzöd se nagyon érzel semmit mert hiába még nem szívtál cigit a Glamour 1 gyenge női cigi

2010. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!