Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Itt a rengeteg oltás ellenes,...

Itt a rengeteg oltás ellenes, mert nem tudják mi van benne. A dohányosok PONTOSAN tudják a cigaretta TELJES összetételét, és hogy mi mire hogyan hat?

Figyelt kérdés

Feltételezem, hogy nem.


Tehát nem tudják mi van benne, mégis szívják a napi 10-15-20 cigit évtizedekig.


2021. nov. 18. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

nem ismerik algopirint se, vérnyomás csökkentőiket sem


kis utánajárással tudnák, mi van bármelyikben


nem csip, meg grafén-oxid, meg halott magzatok

2021. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
A dohányosok ugyanolyan hülyék, mint akik szernt chip van az oltásban.
2021. nov. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
A dohányosok lesz**ják hogy mi van a cigarettában, és csakazértis szívják, és nem rettennek meg tőle, hogy halált okozhat, vagy okoz. Úgy gondolják őket nem érheti semmi, vagy azt mondják, valamiben egyszer meg kell halni. De az oltástól be vannak sz*rva, mert az kísérleti, grafén, chip, meg méreg van benne.
2021. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Én 2 oltást kaptam eddig, de azt látom, hogy ugyanakkora divat lett az oltáselleneseket fikázni, mint oltásellenesnek lenni. Ugyanaz az alacsony szintű "ki ha én nem" meg "én mindenkinél okosabb vagyok" viselkedés.

Szerintem az oltásellenesek ösztönös félelme is megérthető, ami az urbánus műveltség magaslataiból olyan nevetségesnek tűnik: azért kb. az összes oltóanyag eléggé kísérleti fázisban van. Kb. most tudjuk meg, meddig hatnak, hatnak-e egyáltalán rendesen. Az meg még évek kérdése, hogy kiderüljön: okoztak-e tartós, látens kárt az immunrendszerben, vagy akárhol máshol a szervezetben.


Az oltás egyáltalán nem egy csoda megoldás, aminek 0 a kockázata és csak úgy nyomkodja magába az ember, mint mondjuk, ahogy a C vitamint beveszi. Inkább a szükséges kisebb rossznak mondanám ebben a helyzetben.

2021. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne oltassátok be magatokat!!!

Mert méreg van az inekcióban!!!

Ne kérjetek harmadikat, aki kétszer be van oltva, se negyediket és ötödiket se!!!

Aki nincs beoltva ne kérjen oltást egyáltalán, mert méreg van az inekcióban!!!

2021. nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Mi van a mustárban?? Abba is van egy csomó mesterséges anyag. Esetleg üdítőkben?? A bolti zöldségek egy részének miért nincs íze?? Az ugye felszívja a táplálékot, kezelhették valamivel??

A legtöbb mai ételről, italról nem tudjuk, hogy mi van benne, a cukor még úgy ahogy természetes is, de az édesítőszerek?? Tényleg nem tudjuk mit fogyasztunk. Lehet csinálni házilag is pár dolgot, pl elmész hozzá bevásárolsz... Na ahhoz úgy megint bolt kell.

De pl egy répát vagy valamit meg lehet otthon is termelni. Bár ugye ott is ott van a gén módosított élelmiszer, aminek hatását nem ismerjük a szervezetre, de ettől tekintsünk el, azt csak locsolni kell. Bár a csapvizet is kezelik, abba is ki tudja mi van. De ugye sok esetben fel se forraljuk rendesen úgy isszuk (pl kávé), de ha másnem fürödni mindenki szokott.

Na akkor most senki ne használja ezeket sem, mert ki tudja mi van benne... Valamint lássuk be, így minden bert elérnek, az oltásokkal viszont nem.

2021. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Erre csak annyit írnék, hogy az oltásellenesek sokkal kevésbé iskolázottak, műveltek, arányaiban kevés köztük a diplomás, a proli viszont jó sok. Lehet most nekem jönni, de a tényekkel nehezen lehet vitatkozni. Az oltásellenesek nagy része abszolút tanulatlan, ez ki lett már mutatva jó párszor.
2021. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 Mikortól számít valaki oltásellenesnek? Ha nem oltatja be magát, vagy ha Gődény videókat osztogat meg fb-n?
2021. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8


Bár nem a #7 vagyok, de én csak a konteósokat tartom annak. Aki nem oltatja be magát, mert orvos sem meri beoltani (pl betegség miatt), vagy mert volt már koronás és azt is tünet mentesen megúszta emiatt nem veszi fel az oltást, azt nem tudom egy kalap alá venni azokkal akik szerint 5g-t fogunk sugározni az oltástól. Meg ugye a molyemberek jönnek, meg az oltás hozza el a világ végét, meg "Bíl Géc" a sátán és nem jó az oltás az csak méreg, tapad a mágnes, kiírtják az emberiséget, csak a gazdagok maradnak...



De ugye itt látszik minden logika hiánya. Üljünk le egy picit. Marad pl a felső 10ezer ember. Pár generáció és beltenyésztett korcsok lennének, mert elég nehéz lenne egy idő után nem rokonnal szaporodni.

De maga az anyagi javak is. Ki ölné és dolgozná fel nekik az állatokat?? Ki tenyésztené az állatokat?? Ki lenne a gyári melós aki a különböző dolgaikat előállítja (autó, telefon vagy bármi), ki tartaná karban a házukat pl villamossági téren??

Honnan lenne áram, gáz, víz ellátás?? Nyílván valamit lehetne okoskodni, hogy menjen x ideig, de utána megállna az élet. Az egész fogyasztói társadalomra szükség van, hogy a gazdagok, befolyásos emberek élvezni tudják az életet. Azért nem szívesen mosnának ókori módszerekkel a patakban, mikor valami gyárban csinálnak mosógépet, flakkont, öblítő és tisztító szereket, majd a cseléd pedig kimos. Miért adnák fel a luxust??

Azzal, ha kiírtják a munkás réteget magukat taszítják lentebb, hiszen a számukra kívánatos élet megszünne. Mehetne a vadászó, halászó, gyűjtögető életmód, ahol mindent a 2 kezükkel teremtenek meg.

2021. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9/9! Olyan robotika van, és olyan technológia amiről nem is álmodunk.
2021. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!