Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki felnőtt...

Van itt olyan aki felnőtt korban szokott rá a dohányzásra?

Figyelt kérdés

-Hány évesen kezdett átmenni rendszeresre?

-Milyen fajta cigit szívtok?

-Felnőttként kaptatok érte bármi leszólást?

-Hogy szoktatok rá?



2021. júl. 30. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Középiskolás koromban cigiztem, a társaság miatt. Aztán abbahagytam. Most megint rászoktam stressz miatt. Kb fél éve.

De abba szeretném hagyni.

Felnőttként nem szólnak le.

2021. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt már nem szokik rá, attól több esze van.
2021. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem volt.
2021. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2.Nem mindenki egyforma de igaz :D.
2021. júl. 30. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
14 évesen “kezdtem” de akkor csak heti egy két szálat szívtam pattintos cigiket, 16-17 évesen tértem át a napi egy dobozra royal kék philip morist, Arany marlborot szívtam, egy időszakban majdnem az összes itthon kapható cigit kipróbáltam. Most 21 évesen szoktam le róla már lassan féléve nem gyújtottam rá, szüleim nem tudták, és senki mástól se kaptam leszólást érte.
2021. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt egy kollegám, aki alkoholista volt, mikor leszokott a piáról (45 évesen) rászokott a cigire, majd mikor megszűntették a mentolos cigit, mert csak azt szívta, letette azt is. Így ma màr tök tiszta :)
2021. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A párom 26 éves kora körül szokott rá. Ő korábban csak havi 1-2 alkalommal buliban szívott pár szálat, én a megismerkedésünk előtt is régóta cigiztem már, eleinte csak bulikban kért 1-1 szálakat, utána egyre többet...
2021. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!