Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a cigibe?

Mi a jó a cigibe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 19:28
1 2
 11/20 anonim válasza:
Kaja után egy szál cigi nagyon jól esik, sz...rás közben egy cigi nélkülözhetetlen, leülsz egy sör mellé haverokkal, kiülsz a teraszra és csak úgy filozofálgatsz, és a többi és a többi. Ha nem dohányzol soha nem fogod megérteni ezért teljesen fölösleges a kérdést föltenni bárkinek is. Lehet kulturáltan dohányozni (mértéktartással, nem zavarva másokat) meg lehet eszetlenül vedelni a kólát, melyik árt többet? Én 20 évesen szoktam rá a cigire Isten tudja miért. Ma már nem dohányzok (néha vizipipázok) és erős akart kellet hozzá, hogy leszokjak róla. Többször próbálkoztam sikertelenül és ilyenkor rá kellet döbbennem, hogy valójában nem is gondoltam komolyan. Ha valaki le AKAR szokni a cigiről az meg is oldja valahogy!
2010. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Először is cigiben, nem cigibe.

Másodszor: a kérdés felesleges. Aki még soha nem próbálta annak semmi, aki már próbálta, annak még inkább semmi.

A dohányosok 99%-a szinte semmi jót nem talál benne, csak rászokott és letenni már nagyon nehéz. Persze ezt te szerencsére nem értheted, mert nem dohányzol. Ne is tedd! És ne is töprengj rajta. Inkább tanulj szorgalmasan (pl: helyesírást).

2010. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ameddig valaki nincs rászokva a cigire,nem lehet elmondani/leírni,hogy mennyire lételemmé válik.

Az antidohányosok könnyen mondják,akaraterő,és már le is lehet tenni.Ez nem így van.

Nem tudhatod,hogy melyik dohányzónak milyen elvonási tünetei vannak,ha nem szívja.

Nekem nem egyszer remeg tőle a kezem,megfájdul a fejem,nem tudok koncentrálni.

Rászoktam,mert lázadtam a szüleim ellen,de nagyon megbántam.

Örülj,hogy nem szoktál rá,ne is szokj rá,és ne kritizálj olyanokat,akiket nem tudsz megérteni.

2010. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
74%
én egyszer próbáltam ki, de azóta se szoktam rá, még most sem értem miért okoz ez függőséget, egyébként meg akinek van akaratereje az le tud szokni róla, nekem ez a véleményem
2010. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
pont az ilyen "bunkó parasztok" meg "a nép hülyébbik fele" megnyilvánulások miatt fogom továbbra is az arcotokba fújni a füstöt
2010. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

a cigi gyorsítja az anyagcserét és jó közösséget alkot. szerintem ez a jó benne, és el se tudnám képzelni egy szál cigi nélkül egy pohár sört :)

és ha valaki a pofádba fújja a füstöt akkor ŐT kérd meg hogy ne tegye, ne a többi dohányost szidd érte, mi se tudunk vele mit csinálni..

2010. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Kedves vagy épp kedvetlen kérdező!

Semmi jó nincs a cigibe, max annyi mint amit fentebb írtak, sőr mellé vagy egy reggeli kávé mellé nélkülözhetetlen (legalábbis nekem).

Én már 14 éves korom óta dohányzok, és nem azért mert menő vagyok vele, hanem egyszerűen anno elkövettem az a hibát, hogy rászoktam. El kell fogadni, hogy vannak olyan emberek akik NEM tudnak leszokni a dohányzásról vagy épp nem is akarnak, ha pedig a szádba a füstöt kérd meg hogy takarodjon odébb vagy vágd szájba. Ha én rágyújtok teszem azt a buszmegállóba akkor odébb megyek, hogy másokat ne a zavarjak. Remélem érted mire gondolok. 19/f

2010. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
*szádba fújják
2010. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Semmi nem jó benne
2011. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nincs semmi jó a cigiben. A cigi drog ugyanúgy mint az alkohol meg a kábítószer! Sok ember nem azért cigizik mert olyan jó érzés hanem azért mert a szervezetének már szüksége van rá, ez ad neki lelki békét. Aki egyszer rászokott annak nagyon nehéz lesz leszoknia! Mellesleg a ciginek nagyon sok káros hatása is van. Pl.:rákkeltő meg a kátrány lerakódik a tüdődben. Ahhoz hogy valaki rászokjon a cigire néha elég egy szál is!
2011. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!