Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a cigibe?

Mi a jó a cigibe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 19:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy az antidoháynosokat idegesíthetjük vele.


Kb. az 1000. ilyen kérdés, keress vissza, ha tényleg érdekel, ne azzal menőzz, hogy nem dohányzol.


Ügyes vagy nagyon, megdícsérlek, de bőven elég volt már ezekből a hülyeségekből, van cigi, létezik, puszi.

Légy annyira felnőtt, hogy megtanulod kizárni a világodból.

2010. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem tudom, mert annyi dohányos van, hogy ez engem nagyon idegesít! Amikor a sok bunkó paraszt, az orrom alá fújja! Fújják felfele! Ráadásul apám is tüdőrákban halt meg, dohányzás miatt, 41 évesen! Én nem akarok ilyen lenni! Más azzal tegye tönkre az életét, amivel akarja! De én nem szeretném megfelezni az életéveimet!
2010. aug. 24. 19:39
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
SEMMI!! Ezt csak a nép hülyébbik fele kipróbálja sokszor,és a végén nem tudja letenni!Ez egy rossz szokás,nehogy rászokj! Én is utálom O.o
2010. aug. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott, hogy rászokjak! De az is idegesítő, hogy nem járhatok szórakozóhelyekre! Nekem a füsttől megfájdul a fejem, szédülök. Volt már, hogy egy kocsmába leszédültem a székből, pedig csak kólát ittam. Aztán a szédülésből ájulás lett.
2010. aug. 24. 20:04
 5/20 Morfologus ***** válasza:
Hát akkor menj nemdohányzó helyekre. Mit törödsz te ilyen dolgokkal.
2010. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Tehát ne menj!

Tudni kell, hogy az olyan mint a drogozás.És ezek meg bunkók, légyen az egyetemi docens, vagy utcaseprő. Ha rájuk jön az ötperc, nem ismernek sem Istent,sem embert.

2010. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A cigaretta igazából sok mindenre jó : egyesek ezzel próbálnak feltűnni , hírnévre szert tenni , mutatni hogy ők már nagy fiúk. Lányok esetében hogy felérnek a fiúkkal meg stb. De igazából azoknak akik magukban dohányoznak ,csak egy pótcselekvés ha unatkoznak. Nyilván mire rászokik az ember ,kívánja a szervezete.
2010. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha utánaolvasol,nehezebb róla leszokni mint a narkóról.Én is utálom,utálom magam h nem tudom letenni,hogy büdös vagyok tőle,stb..

Könnyü mondani hogy-ted le..-csak akaraterő kérdése..bla bla ez baromság.Ha régóta cigizel,a szervezeted olyan szinten hozzászokik hogy a lételemévé válik.

Amugy van olyan betegség aminél hasznos pl a colitis Ulcerosa.

Mocsok egy találmánya az embernek.

2010. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ez a kérdés már sokszor megfogalmazódott bennem is...
2010. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
rászokok egy fél évre aztán leszokok , meglátjuk sikerül e
2010. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!