Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az hogy a narancs...

Miért van az hogy a narancs pall mall után fáj a fejem egy kicsit és néha olyan mintha szédülnik egy kicsikét? (lent)

Figyelt kérdés
szóval lementem a boltba és nem volt olyan cigi mint amilyet szoktam venni és a narancs pall mall-t vettem és fent már leírtam mi bajom van tőle ez mitől lehet hiszen csak 0,3 as amit meg szoktam venni az 0,5 nem akarom kidobni hisz majdnem tele van még a doboz ha vmit számít eddig vékony zöld bond-ot szívtam
2010. aug. 24. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
ez a kátrány , nikotin ,szén-monoxid triumvirátustól van:D
2010. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hiszen gyengébb a pall mall mint a bond amit szívni szoktam akkor mitől lehet ???


vékony zöld bond : 6-0,5-5


narancs pall mall : 4-0,3-4

2010. aug. 24. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez van. Szürke bondtól szédülök, a kék multitól és viceroytól pedig nem.
2010. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nikotin,és más hatóanyagok beszűkítik az ereket,és ettől szédülsz meg,nem jut annyi oxigén az agyba mint kellene.
2010. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!