Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigiknek van jó nagy...

Melyik cigiknek van jó nagy füstjük?

Figyelt kérdés
Multkor rövid pall mallt szívtam már nem emlékszem miylen színűt de annak semmi füstje nem volt akármiylen erősen szívtam. Légyszi a kérdésre válaszoljatok, jó tanács nem kell, nem vagyok rászokva 1 hónapban 1-2 szálat szoktam mert megnyugszom tőle.
2010. aug. 24. 01:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

leszarom ha rá vagy szokva, az sem érdekel, én is dohányzom.

vegyél pirosat, vagy barna sophianaet, vagy zöldet, de a sötétet.

a sötét színek általában jobban füstölögnek :)

2010. aug. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Minek mentegetőzöl, úgyis csak a dohányosok tudják a választ? :D

Mondjuk én a pirosat nem ajánlom, ha ritkán cigizel, az gyilkos tud lenni. Azt, hogy melyik fajta, azt a saját ízlésed szerint kell eldöntened, viszont a kékek azok jók, nem olyan erősek mint a pirosak, de van fütjük (tuti valami fehéret szívtál :D ).

2010. aug. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Ez a megnyugszom tőle a kezdő dohányosok kifogása hogy miért szívják. Szánalom...
2010. aug. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
azért mert utálom amikor oylanoakt irnak h szokj le meg ne cigizz, én rá se vok szokva...gondoltam így kikerülöm az iylenfajta válaszoakt.bocs
2010. aug. 24. 01:46
 5/21 anonim ***** válasza:
27%

első válaszoló vagyok.

egyszer szívtam fehéret, nem volt nálam és valakitöl kértem

azt hittem kilukad a homlokam mire jött belőle valami.

azért nem szeretem a kékeket, mert megfájdul tőlük a fejem, pl a kék viceroyt nem tudom elszíívni, beszédülök, de a piros viceroyt még kedvelem is. kékből talán a Multifiltert tudom ajánlani, bár egy kicist száraz

2010. aug. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10 hónapja szívom, és nem azért, mert megnyugszom tőle, hanem mert imádom.
2010. aug. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
oké kedves harmadik, akkor én szánalmas vagyok:D
2010. aug. 24. 01:47
 8/21 A kérdező kommentje:
engem meg nyugtat...de komolyan
2010. aug. 24. 01:47
 9/21 anonim ***** válasza:

Második vagyok, én meg csak a kék viceroyt tudom elszívni :D Meg az aranymalbit :D

Ezért mondtam, márkát válassz magadnak. :)

Jah, és az elsőnek: anno én is voltam kocadohányos, nah a pirostól beájultam (tényleg :D ) azóta nem ajánlom kocabagósoknak, ennyi. :)

2010. aug. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hja, és ne magyarázkodj, itt senki nem anyád, nem apád, hogy kötelességed legyen, ne foglalkozz velük. :)
2010. aug. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!